Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] temperatura na liczniku a klimatronik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie mam problem z temperaturą a mianowicie na liczniku wskazuje temperaturę 90 stopni a po sprawdzeniu temp. na klimatroniku to temperatura rośnie do 100 stopni...... dodam że podczas pracy silnika węże od chłodnicy są strasznie twarde ledwo da się ugnieść i ten dolny wąż od termostatu jest zimny i rośnie stan płynu w zbiorniczku..... jaka może być przyczyna??? termostat się zawieśsił i się nie otwiera???? czy co??? proszę o pomoc.....

Opublikowano

A nic nie grzebałeś???

Spróbuj odpowietrzyć układ,powinno pomóc a jak nie to termostat :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie że nie grzebałem termostat wymieniany na jesieni tylko że nie ori tylko jakiejś polskiej produkcji

Opublikowano

termostat tylko ori, szybko zmien zeby ci czego nie powywalało

Opublikowano

dokładnie zmień szybko żebyś silnika nie ugotował.

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie mam problem z temperaturą a mianowicie na liczniku wskazuje temperaturę 90 stopni a po sprawdzeniu temp. na klimatroniku to temperatura rośnie do 100 stopni...... dodam że podczas pracy silnika węże od chłodnicy są strasznie twarde ledwo da się ugnieść i ten dolny wąż od termostatu jest zimny i rośnie stan płynu w zbiorniczku..... jaka może być przyczyna??? termostat się zawieśsił i się nie otwiera???? czy co??? proszę o pomoc.....

A jak odkręcasz korek zbiorniczka to czy nie śmierdzi gazem, może reduktor puszcza.

Opublikowano
  • Autor

gazem nie śmierdzi....

[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 07:22_________________________________________________Panowie mam jeszcze takie pytanie skoro na liczniku jest 90 stopni a na klimatroniku prawie 100 to dlaczego się nie załącza wiatrak pomocniczy??? czy ten wiatrak pracuje tylko jak klima jest włączona??? czy na odpalonym silniku gdy zatrzymam wentylator i mogę nim kręcić w drugą stronę to wisko uszkodzone???? i jeszcze czemu na liczniku nie pokazuje że jest większa temp. tylko trzyma równiutko 90??? może jakiś czujnik???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.