Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co to za przełącznik/przycisk ?


Marcinsimier

Rekomendowane odpowiedzi

co_to.jpg

Witajcie :hi:

Co oznacza ten klawisz na zdjęciu bo nigdzie nie znalazłem takiego "guzika" :> ...nawet ogłoszenia sprawdzałem oglądałem zdjęcia i nie znalazłem .Jak ktoś wie to proszę powiedzieć . Z góry dziękuje :) :)[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 15:26_________________________________________________Ja te auto mam od niedawna i czy to wcisnę czy nie to nic się nie dzieje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jest to fabrycznie montowany przycisk... Może ktoś miał dzienne albo jakiś inny wynalazek po czym to odłączył i zostawił pstryczek, żeby dziury nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wcisnąć pedał gazu do końca a następnie ten guzik, i wtedy załącza sie system NITRO :D

:polew: :polew: :polew:

[mod]co to ma być ? :kwasny::wallbash:[/mod]

a tak na serio to nie wiem co to jest, pierwszy raz widzę coś takiego ;D

warnwarn.gifot w technicznym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz, jaki masz silniczek, bo może ktoś sobie założył rezystor, albo po prostu halogeny, czy coś tego typu tym załączał. Wiem jeszcze, że niektóre ludziki włączają sobie w ten sposób wzmacniacz, więc jeśli zostały kable w bagażniku, to teoria się potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewanie owszem jest... ale po bokach masz te pokrętła... Kolega zdejmie sobie ten przycisk dopiero coś będziemy myśleć bo tam może nic nie ma ( jak moje pseudo Webasto ;( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego radia nie mam jest JVC teraz :>ale tego przycisku nie demontowałem nie wiem . Ja tez nigdzie sie nie spotkałem z takim czymś .A podgrzewane siedzenia są po bokach te przyciski :wink4:

mi się wydaje że to nie samoróbka to to jest naprawdę zrobione jakby juz to było od zawsze. Może jakiś "Helmut" z niemiec coś wymyślil :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 22:07_________________________________________________...ja nawet nie wiem co jest dokładnie w wyposażeniu :slina: niby wszystko prócz skóry ale NIBY . A gdzie to mogę sprawdzić co ja tak naprawdę powinienem mieć w aucie . Pomocy dla "laika" proszę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powinieneś mieć w aucie --> kody wyposażenia. gdzie je znaleźć wlepka w kole zapasowym albo w książeczce serwisowej. rozkodowanie --> http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

Samoróbka od Helmuta jak nic... chyba, że to auto Jamesa Bonda :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij ten przycisk i zobacz po kablach gdzie to jest podłączone, bo tak to będzie zgaduj zgadula.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego radia nie mam jest JVC teraz :>ale tego przycisku nie demontowałem nie wiem . Ja tez nigdzie sie nie spotkałem z takim czymś .A podgrzewane siedzenia są po bokach te przyciski :wink4:

mi się wydaje że to nie samoróbka to to jest naprawdę zrobione jakby juz to było od zawsze. Może jakiś "Helmut" z niemiec coś wymyślil :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 22:07_________________________________________________...ja nawet nie wiem co jest dokładnie w wyposażeniu :slina: niby wszystko prócz skóry ale NIBY . A gdzie to mogę sprawdzić co ja tak naprawdę powinienem mieć w aucie . Pomocy dla "laika" proszę :>

To jest samoróbka, dlatego nikt Ci nie odpowie na pytanie co to jest. Jak sam widzisz każdy wróży zupełnie bez sensu. Może to, a może to. Jedyne co możesz zrobić to wyciągnąć ten przycisk i po przewodach dojść co jest podłączone pod to (jak dojdziesz gdzie idzie ten kabel i nadal nie będziesz pewny jego funkcji to pokaż co zasila i wtedy możemy pomóc), jak nie potrzebny to kup ori zaślepkę i ją tam umieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...