Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Egzamin C+E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie miał ktoś nie dawno egzaminu na kat C+E??głównie mi się rozchodzi o połączenie przewodów naczepy pod solówke który pierwszy żółty czy czerwony ?? w jakiej kolejności to powinno być,jutro egzamin a mi po głowie chodzi to cały czas,szukałem w necie to nic ciekawego nie znalazłem...

Opublikowano

U mnie nie było większego znaczenia który ma być pierwszy.

Opublikowano
  • Autor

czyli to bez znaczenie który pierwszy aby dobrze podłączyć??żółty idzie od strony kierowcy a czerwony i od świateł po lewej stronie... to tez penie zalezy od samochodu ale ja tak miałem na kursie i mysle ze na egzaminie bedzie tak samo ...

Opublikowano

Tylko przez dyszel nie skacz jak będziesz podłączał drugi przewód :cool1: ,a tak to obojętnie odruchowo idziesz przewodu od strony kierowcy :cool1:

Opublikowano

na moim egzaminie gość pod przyczepą przeszedł, żeby było szybciej :gwizdanie: :kox::shocked::evil:

Opublikowano
  • Autor

na moim egzaminie gość pod przyczepą przeszedł, żeby było szybciej :gwizdanie: :kox::shocked::evil:

hahahahaha i pewnie zdał he

dziękuje wam bardzo teraz moge spać spokojnie !

Opublikowano

U mnie też chyba nie było znaczenia , luknij jak będzie to podłączać osoba przed tobą . z tego co pamiętam to ważne żeby podczas podłączania auto było zgaszone

Opublikowano
  • Autor

U mnie też chyba nie było znaczenia , luknij jak będzie to podłączać osoba przed tobą . z tego co pamiętam to ważne żeby podczas podłączania auto było zgaszone

to wiem nie ma jak daleko jest stanowisko gdzie sie egzaminuje

Opublikowano

Witam nie miał ktoś nie dawno egzaminu na kat C+E??głównie mi się rozchodzi o połączenie przewodów naczepy pod solówke który pierwszy żółty czy czerwony ?? w jakiej kolejności to powinno być,jutro egzamin a mi po głowie chodzi to cały czas,szukałem w necie to nic ciekawego nie znalazłem...

te taki młodzik z Ciebie i C+E już robisz :mysli: ?

Opublikowano

a w czym wiek przeszkadza? :) u mnie był najpierw żółty pózniej czerwony przy rozpinaniu i przy spinaniu odwrotnie, ale ja robiłem na naczepie?

Opublikowano
  • Autor

Witam nie miał ktoś nie dawno egzaminu na kat C+E??głównie mi się rozchodzi o połączenie przewodów naczepy pod solówke który pierwszy żółty czy czerwony ?? w jakiej kolejności to powinno być,jutro egzamin a mi po głowie chodzi to cały czas,szukałem w necie to nic ciekawego nie znalazłem...

te taki młodzik z Ciebie i C+E już robisz :mysli: ?

no a czemu nie ?? czasy sa ciezkie jest okazja to sie robi[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 19:41_________________________________________________czyli to bez różnicy :kox:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 19:43_________________________________________________

a w czym wiek przeszkadza? :) u mnie był najpierw żółty pózniej czerwony przy rozpinaniu i przy spinaniu odwrotnie, ale ja robiłem na naczepie?

kolega tez 21 lat i juz prawko masz??

Opublikowano

Ja też mając 22 lata miałem zrobione :wink4: k**wa a jeździć nie mogę :wallbash:

Opublikowano

podlaczyc to nic tylko dobrzeto zrob aby powietrze ci nie uciekalo.

Opublikowano
  • Autor

Ja też mając 22 lata miałem zrobione :wink4: ku*** a jeździć nie mogę :wallbash:

czemu nie mozesz jezdzic??

Opublikowano

Po 1. W sumie nie chce mi się bo zajmuje się czym innym a miał bym ok bo brat ma transport (6 chłodni)

2. W styczniu miałem operacje oka i mam szpitalny zakaz pracy jako zawodowy kierowca, minimum 2 lata :thumbdown:

Opublikowano

tak tak mamjuz papier łącznie z kwalifikacjami i adrami :) zrobiłem z dofinasowania z unii kosztowało mnie 1500 zl razem, ale i tak sie przyda bo mamy transport..

jak to u Was panowie jest, bo jak robiłem to zdawałem w Tarnowie na tym samym aucie na którym się uczyłem, też tak macie?

Opublikowano

zdane ? :kox:

najpierw żółty potem czerwony,potem na odwrót :naughty:

Opublikowano

zółty i czerwony to bez różnicy ważne aby podłączyć pierw ABS i Prąd a potem powietrze .na trakach smigalem 5 latek

Opublikowano
  • Autor

nie zdałem ;(

za bardzo się złamałem na parkowaniu tyłem

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

Pamiętaj.....

.....do pięciu razy sztuka :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.