Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Egzamin C+E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zółty i czerwony to bez różnicy ważne aby podłączyć pierw ABS i Prąd a potem powietrze .na trakach smigalem 5 latek

inaczej jak jezdzisz inaczej na egzaminie wiesz jak tam wymagaja :wallbash: opierdzielą Ci o byle co :wallbash:

I w kazdym ośrodku egzaminacyjnym moze być inaczej :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 17:11_________________________________________________

nie zdałem ;(

za bardzo się złamałem na parkowaniu tyłem

;( ja mam narazie jazdy a egzamin za jakis miesiąc :kox:

Opublikowano

na tandemie zdawałeś czy na zestawie ?

ja też 21 lat i mam A B C i przewóz rzeczy... teraz musze isc na E bo na wanne sie szykuje :)

a co do podpinania jak na bazie zmieniam nieraz naczepe to bez znaczenia to jest jakie przewody.[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 19:16_________________________________________________teraz śmigam 4 ośką 100_2962.jpg

Opublikowano
:polew: na bazie to tak ale nie na placu egzaminacyjnym :cool1:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak kolego zdałeś już ten egzamin gdzie zdajesz?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

już mam wszystko C+E i kwalifikacje

Opublikowano

a ja zdawałem ostatnio w słupsku:wink:

Opublikowano
Ja też mając 22 lata miałem zrobione :wink4: k**wa a jeździć nie mogę :wallbash:

Ale przynajmniej masz już językowe nawyki... od czegoś trzeba zacząć

Opublikowano
  • Autor

teraz z pracą ciężko nie chcą nigdzie świeżaka

Opublikowano

tak jest zawsze, że świeżaka nie chcą, mi się udało i zaczynam jazdę w firmie w której do tej pory pracowałem na innym stanowisku, przedwczoraj wróciłem z pierwszej trasy z monachium :wink:

za tydzień kolejna a od sierpnia na stałe.

kartę kierowcy masz? bez tego ani rusz a trzeba czekać prawie miesiąć

Opublikowano

a karta kierowcy, na czym polega ? mogę sobie ja sam osobiście wyrobić ?

Opublikowano
a karta kierowcy, na czym polega ? mogę sobie ja sam osobiście wyrobić ?

kolego karte kierowcy sam zalatwiasz a jest to nic innego jak stare tarczki tylko w formie elektronicznej masz linka jak to zalatwic

Strona główna - System Tachografów Cyfrowych

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

ponowie delta trans bieze swiezakow i nie ma problemu na miesiac jezdzisz jako 2 potem jak sie sprawdzisz to juz sam smigasz

Opublikowano

Tak naprawdę kolejność zapinania/odpinania przewodów nie ma większego znaczenia. Generalnie kierowcy robią tak że odpinają najpierw przewód czerwony (blokują się hamulce w przyczepie/naczepie) i później przystępują do pozostałych czynności (często odpinanie pozostałych przewodów następuje dopiero po częściowym odjechaniu ze względu na małą odległość naczepa - ciągnik), przy zapinaniu na odwrót. Ja osobiście uczę tak aby rozpinane były kolejno czerwony, żółty, elektryczne i zapinane odwrotnie. Ponadto na egzaminie wymagany jest zgaszony silnik na postoju w terenie zabudowanym (zgodnie z PoRD) i wyłączony zapłon przy zapinaniu przewodów (w praktyce też nie ma to znaczenia)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.