Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Egzamin C+E


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie miał ktoś nie dawno egzaminu na kat C+E??głównie mi się rozchodzi o połączenie przewodów naczepy pod solówke który pierwszy żółty czy czerwony ?? w jakiej kolejności to powinno być,jutro egzamin a mi po głowie chodzi to cały czas,szukałem w necie to nic ciekawego nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to bez znaczenie który pierwszy aby dobrze podłączyć??żółty idzie od strony kierowcy a czerwony i od świateł po lewej stronie... to tez penie zalezy od samochodu ale ja tak miałem na kursie i mysle ze na egzaminie bedzie tak samo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przez dyszel nie skacz jak będziesz podłączał drugi przewód :cool1: ,a tak to obojętnie odruchowo idziesz przewodu od strony kierowcy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moim egzaminie gość pod przyczepą przeszedł, żeby było szybciej :gwizdanie: :kox::shocked::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też chyba nie było znaczenia , luknij jak będzie to podłączać osoba przed tobą . z tego co pamiętam to ważne żeby podczas podłączania auto było zgaszone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też chyba nie było znaczenia , luknij jak będzie to podłączać osoba przed tobą . z tego co pamiętam to ważne żeby podczas podłączania auto było zgaszone

to wiem nie ma jak daleko jest stanowisko gdzie sie egzaminuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie miał ktoś nie dawno egzaminu na kat C+E??głównie mi się rozchodzi o połączenie przewodów naczepy pod solówke który pierwszy żółty czy czerwony ?? w jakiej kolejności to powinno być,jutro egzamin a mi po głowie chodzi to cały czas,szukałem w necie to nic ciekawego nie znalazłem...

te taki młodzik z Ciebie i C+E już robisz :mysli: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie miał ktoś nie dawno egzaminu na kat C+E??głównie mi się rozchodzi o połączenie przewodów naczepy pod solówke który pierwszy żółty czy czerwony ?? w jakiej kolejności to powinno być,jutro egzamin a mi po głowie chodzi to cały czas,szukałem w necie to nic ciekawego nie znalazłem...

te taki młodzik z Ciebie i C+E już robisz :mysli: ?

no a czemu nie ?? czasy sa ciezkie jest okazja to sie robi[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 19:41_________________________________________________czyli to bez różnicy :kox:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 19:43_________________________________________________

a w czym wiek przeszkadza? :) u mnie był najpierw żółty pózniej czerwony przy rozpinaniu i przy spinaniu odwrotnie, ale ja robiłem na naczepie?

kolega tez 21 lat i juz prawko masz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlaczyc to nic tylko dobrzeto zrob aby powietrze ci nie uciekalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Po 1. W sumie nie chce mi się bo zajmuje się czym innym a miał bym ok bo brat ma transport (6 chłodni)

2. W styczniu miałem operacje oka i mam szpitalny zakaz pracy jako zawodowy kierowca, minimum 2 lata :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak mamjuz papier łącznie z kwalifikacjami i adrami :) zrobiłem z dofinasowania z unii kosztowało mnie 1500 zl razem, ale i tak sie przyda bo mamy transport..

jak to u Was panowie jest, bo jak robiłem to zdawałem w Tarnowie na tym samym aucie na którym się uczyłem, też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...