Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Urwałem szpilke na wydechowym od rurki EGR. HELP!!


yamahayzfr13

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy ludzie! Co robić?..Co robić?!!?

Zabrałem sie dzisiaj za czyszczenie egr i wywalenie kata, przy okazji robiąc porządek z całym dolotem i wydechem.

Odkręcam rurke EGR'u przy wydechowym, najpierw nakrętke na szpilce bliżej bloku, poszła ładnie, potem tą od strony filtra powietrza. Nawet nie zdążyłem mocno pociągnąć a tu "pyk" :shocked: i sie szpilka urwała :shocked: :shocked:, że teraz wystaje ok. 0.5cm z kolektora :thumbdown:. Co mam zrobić?

Te szpilki są wymienne? Czy moze mam sobie drugi kolktor szukać?

Silnik 1.9 TDI AFN

Najgorsze jest to że mam tylko jutrzejsy dzien na złożenie wszytskiego bo potem lece do gdańska.. :wallbash::kwasny:

Foto zapozyczone z zaznaczoną spzilką co sie urwała. teraz zostało jej tylko 0.5cm

<a href=http://zapodaj.net/2eb7e54f5f0d.jpg.html>2084268329.jpg</a>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpilki się wymienia koszt w ASO 3 zł

idz do kogoś kto ma migomat niech naspawa na to co zostało nakrętkę i wykręć szpilkę, ja tak załatwiam urwane śruby :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie trzeba wyjmowac, zrob jak ci pisali przyloz wieksza nakretke w srodku naspawaj migomatem, i odrazu powinna pojsc jak sie calosc nagrzeje, chila moment i po bulu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersze podjescie lipa, walone młotkiem, pukane w kierunku odkrecania przecinakiem, łapane szczypcami moorsa cyz jakos tak :P i nic. Nawet śmiecia grzałem mini palnikiem aż prawie była czerwona i tez nic.

Teraz podejscie drugie robie ;)

Ścinam na równo, wierce i gwintuje ;)[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 16:21_________________________________________________Przewiercone na wylot, przegwintowane i jest gitara ;)

Dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...