Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Kopci na czarno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio zauwazylem ze gdy dodam gazu np gdy stoje pojawia sie za mna czarna chmura tak samo podczas gwaltownego dodawania gazu podczas jazdy, moje pytanie co moze byc nie tak i jakie logi zrobic?? jestem zupelnie zielony w tych sprawach, dodam ze nie bierze oleju ani zadnych innych plynow, zostaly wymienione wszystkie filtry :kox:

Opublikowano

zrob logi, ale wyglada na dziure w dolocie lub wyczepiona rure dolotu.

Opublikowano

Zrób dynamiczne 003 010 i 011 każdy osobno jak bedzie dziura bedzie ją widać.

Opublikowano
  • Autor

ok postaram sie jutro zobaczyc czy nie ma zadnej dziury i sprobuje zrobic logi.

Opublikowano

Wtryski można po części sprawdzić na statycznym 013 a najlepiej zrób komplet logów napewno pomoże w lepszej diagnozie

Opublikowano
  • Autor

komplet logow? tzn jakie? :wink4:

Opublikowano

a kolega umie czytac i pisac? :cool1::szukaj:

Opublikowano
  • Autor

dzieki jutro sprobuje zrobic:)[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 19:38_________________________________________________LOGI statyczne:

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73145.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73146.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73147.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73148.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73149.html

Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73144.html

LOGI dynamiczne:

tutaj ten na samym dole;p

Grupy: 003,003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73151.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73152.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73154.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73155.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73156.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73150.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73157.html

Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/lewan_91_73153.html

trzy ostatnie byly na 3-ce robione bo kolega sie juz bal jak trzeba bedzie zrobie jeszcze raz jutro

Opublikowano

wsadz serie i zobacz jak to bedzie chodzic masz jakiegos chipa amatora.

Opublikowano
  • Autor

tak wiec komp do wymiany ma ktos jeszcze jakies sugestie?

Opublikowano

do przeprogramowania jak juz.

ale wczesniej sprawdz kompresje jezeli bedzie prawidlowa, wtryski

Opublikowano
  • Autor

przeprogramowac? nie ma gdzie chyba w mojej okolicy.

i czy to tak ma byc taki jakby czarny osad?

20120222030_1_min.jpg

Opublikowano

a po co wgrywac serie taniej kupic ecu za 100zł niz wgrac ori program co bedzie kosztowac x razy wiecej

Opublikowano
  • Autor

Witam dzisiaj wymienilem kompa samochd nie kopci wiec problem zniknal jeszcze tylko co z egr tak jak na zdjeciu widac jest taki jakby czarny osad

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.