Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] Po czym poznać dobry sprzęt do geometrii kół

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, słuchajcie mam takie pytanie gdyż nie ma jednoznacznej odpowiedzi na forum. Chodzi o to żeby poznać czy warsztat ma pojęcie o geometrii czy nie.

Czym odpowiedni sprzęt powinien się charakteryzować, czy powinien mieć jakieś poziomice zakładane na koła ?? Czy na przykład można ustawić zbieżność na stacji diagnostycznej bez specjalistycznego sprzętu tylko mierząc poprzez najazd na szarpak ?? Kolejna kwestia czy powinno się to wszystko ustawiać na zapalonym aucie czy na zgaszonym z zablokowaną kierownicą ?

I jeszcze jedna kwestia, ponieważ zbieżność jest jednym z elementów geometrii. Diagnosta na przeglądzie mówił mi że właśnie w A4 B5 bez Q ustawia się jedynie zbieżność. A co z takimi pojęciami jak wychylenie sworznia zwrotnicy, kąty pochylenia kół ?

Opublikowano

Kolego sprzet ktos moze miec najnowszej generacji nalepszy i najdorzszy ale jak ten sprzet jest obslugiwany przez niekompetentne osoby to nic z niego nie ma. Liczy sie fachowosc a nie sprzet ;)

Opublikowano

najlepiej jak chcesz ustawic prawidłowo zbierznosc jedź do stacji kontroli pojazdów jakiejs dobrej, nie łaszcz sie że taniej

ja znam jedną stacje co pan co zwie się diagnostą ustawia ludziom zbierznośc na urządzeniu do zbierznego pomiaru zbierznosci

włąscicielowi auta co chwile karze wjeżdzac i zjedzac na płyte

a puźniej sie dziwią. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

najlepiej jak chcesz ustawic prawidłowo zbierznosc jedź do stacji kontroli pojazdów jakiejs dobrej, nie łaszcz sie że taniej

ja znam jedną stacje co pan co zwie się diagnostą ustawia ludziom zbierznośc na urządzeniu do zbierznego pomiaru zbierznosci

włąscicielowi auta co chwile karze wjeżdzac i zjedzac na płyte

a puźniej sie dziwią. :wink4:

Jak czekałem kiedyś w kolejce na przegląd to widziałem właśnie coś takiego. Czyli takie wjeżdżanie i kręcenie co chwila to lipa ??

Opublikowano

Zgadza się, wiedza jest tutaj na miejscu nr 1 . Ja mam starszego gościa co mi robi zbieżność na starym lampkowym ustoistwie i żeby ją zrobić to trzeba dzwonić i się umawiać na termin a w koło znam z 5 miejsc co też mają sprzęty po 40 tysia i super głowice i nie mają tyle roboty co ten mój.

On nie robi mechaniki tylko i wyłącznie zbieżność i jest w tym BDB.

Opublikowano

podstawa to wiedza, jak Koledzy pisali powyzej

sprzęt to temat drugorzedny, ja mam jeszcze na lampach i sznurkach

i chyba sie go nie pozbędę bo nigdy nie miałem poprawek :wink4: :wink4: :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.