Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Rozpórka dolna i górna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie gdzie moge zakupic rozporke gorna ,widzialem rozne modele i najbardzie chcialbym taka najdyskretniejsza aby nie wystawala za bardzo mam wersje poliftowa b5 i mam podszybie az do uszczelki i widzialem gdzies ze ktos mial taka rozpore ze byla pod tym podszybiem, jak i rowniez potrzebuje tej dolnej jakiejs solidnej powiedzcie gdzie to moge kupic oprocz alegro,jakies sklepy internetowe itp

Opublikowano

rozporki z a6 c5

szukaj na allegro, czasem sa na forum.

ewentualnie aso

ceny elementów górnej rozpórki

◦łapa prawa – 4B0 803 358 A – 102.64 zł,

◦łapa lewa – 4B0 803 357 A – 102.64,

◦wspornik aluminiowy – 4B0 805 645 – 158.67 zł,

◦śruba torx M8x25 (x4) – N 103 479 01 – 1.49 zł,

◦śruba imbusowa M8x30 (x4) – N 903 559 03 – 2.35 zł.

dolna widziałem niedawno na forum

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242204.0

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak wrazenia po montazu kompletu,poprawilo sie troche tlumienie itp?

Opublikowano

Polecam, tak jak już kolega wyżej napisał, ori dół:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242204.0

a górną z A6 C5 (trzeba tylko ten płaskownik troszkę przyciąć i wywiercić nowe otwory bo A6 troszkę szersza)

Jeśli chodzi o prowadzenie to zdecydowanie lepiej.

Opublikowano

a górną z A6 C5 (trzeba tylko ten płaskownik troszkę przyciąć i wywiercić nowe otwory bo A6 troszkę szersza)

Jeśli chodzi o prowadzenie to zdecydowanie lepiej.

a z a8 po takiej operacji też spasuje?

Opublikowano

a górną z A6 C5 (trzeba tylko ten płaskownik troszkę przyciąć i wywiercić nowe otwory bo A6 troszkę szersza)

Jeśli chodzi o prowadzenie to zdecydowanie lepiej.

a z a8 po takiej operacji też spasuje?

A masz fotkę? Może damy radę doradzić ale nie słyszałem. Jestem w pracy i nie mam dostępu do Etki aby sprawdzić. Może jutro wieczorkiem zerknę.

Opublikowano

a górną z A6 C5 (trzeba tylko ten płaskownik troszkę przyciąć i wywiercić nowe otwory bo A6 troszkę szersza)

Jeśli chodzi o prowadzenie to zdecydowanie lepiej.

a z a8 po takiej operacji też spasuje?

A masz fotkę? Może damy radę doradzić ale nie słyszałem. Jestem w pracy i nie mam dostępu do Etki aby sprawdzić. Może jutro wieczorkiem zerknę.

coś takiego

http://allegro.pl/rozporka-belka-kielichow-usztywniacz-a8-d2-lift-i2192692587.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.