Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Brak biegów miekki pedał sprzegła


tomasz23a1

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie suchy wlasnie go wymontowalem ale mechanik mi kazal sprawdzic pompe zacislem w jednym miejscu na wezyku i pedal sprzegla byl twardy. wczoraj wracalem z pracy dojechalem do krzyzowki stanalem chcialem wlaczyc jakikolwiek bieg i niemoglem wlaczyc wiec na zgaszonym wlaczylem 2 rozbujalem go na rozruszniku i dojechalem do domu [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 18:49_________________________________________________a mam ja dopiero tydzien troche ciezkom mi sie juz biegi redukowalo niechcialy wyjsc . a na tej krzyzowce pedal od sprzegla zrobil mi sie taki miekki ze szok[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 18:51_________________________________________________widze ze nikt mi nieumie pomoc zamowilem na jutro wysprzeglik sachsa zaloze odpowietrze i napisze mam nadzieje ze to bedzie to bo mam moja audiczke dopiero od kilku dni a ona mi takie cos wywinela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lagunie mialem ten sam przypadek pekl docisk na pol.Wrzucilem 2 na wylaczonym silniku i tak dojechalem.

Tyle tylko ze pedal chodzil jak nalezy,zobacz czy nie padlo uszczelnienie wysprzeglika,po czym go dobrze odpowietrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysprzeglik nowy zamowilem i jutro bedzie ale ja mam wszystkie biegi bynajmniej 1 2 i 3 napewno bo akurat bylem z gorki i krecilem rozrusznikiem i auto odpalilo na biegu i normalnie jechalem probowalem na tych 3 biegach wyzej nieprobowalem [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 20:40_________________________________________________no wysprzeglik nowy zamontowany uklad odpowietrzony i nadal nic niewiem co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...