Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Brak biegów miekki pedał sprzegła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc koledzy pomozcie mam problem z audi niemam biegow miekki pedal sprzegla po zgaszeniu wchodza biegi i na rozruszniku odpala i jedzie niewiem co mam zrobic szukam i szukam i nic

Opublikowano

a wysprzęglik suchy?

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie suchy wlasnie go wymontowalem ale mechanik mi kazal sprawdzic pompe zacislem w jednym miejscu na wezyku i pedal sprzegla byl twardy. wczoraj wracalem z pracy dojechalem do krzyzowki stanalem chcialem wlaczyc jakikolwiek bieg i niemoglem wlaczyc wiec na zgaszonym wlaczylem 2 rozbujalem go na rozruszniku i dojechalem do domu [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 18:49_________________________________________________a mam ja dopiero tydzien troche ciezkom mi sie juz biegi redukowalo niechcialy wyjsc . a na tej krzyzowce pedal od sprzegla zrobil mi sie taki miekki ze szok[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 18:51_________________________________________________widze ze nikt mi nieumie pomoc zamowilem na jutro wysprzeglik sachsa zaloze odpowietrze i napisze mam nadzieje ze to bedzie to bo mam moja audiczke dopiero od kilku dni a ona mi takie cos wywinela

Opublikowano

no chyba że docisk czy opór poszło się "kochać"

Opublikowano

W lagunie mialem ten sam przypadek pekl docisk na pol.Wrzucilem 2 na wylaczonym silniku i tak dojechalem.

Tyle tylko ze pedal chodzil jak nalezy,zobacz czy nie padlo uszczelnienie wysprzeglika,po czym go dobrze odpowietrz.

Opublikowano
  • Autor

wysprzeglik nowy zamowilem i jutro bedzie ale ja mam wszystkie biegi bynajmniej 1 2 i 3 napewno bo akurat bylem z gorki i krecilem rozrusznikiem i auto odpalilo na biegu i normalnie jechalem probowalem na tych 3 biegach wyzej nieprobowalem [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 20:40_________________________________________________no wysprzeglik nowy zamontowany uklad odpowietrzony i nadal nic niewiem co dalej

Opublikowano

łozysko oporowe sie rozsypalo najprawdopodobniej

Opublikowano
  • Autor

koledzy wlasnie mam skrzynie na wieszku i tarcze w kawalkach jutro skladam i mam nadzieje ze bedzie ok sciela sie z jednej strony

Opublikowano
  • Autor

no witam wszystkich wymienilem tarcze docisk pompe wysprzeglik lozysko i lala auto hula jak nowe pozdrawiam dzieki za pomoc!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.