Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] lampy Depo postojówki


seb2sjc

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakupiłem lampki depo i zauważyłem ze w jednej jest postojówka i to jeszcze w lampie prawej w lewej brak gniazda chociaż w instalacji lampy jest "wolno wiszace" gniazdo postojowe,czy można mieć jedna postojówe i to z prawej strony czy trzeba rezaC w odbłyśniku,czy wogóle da się wywiercić otwór pod takie gniazdo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. przepisów Polskiego Prawa, musisz mieć w każdej lampie auta światło postojowe. Niezależnie czy z przodu czy z tyłu. A czy da się wywiercić to musisz sam dokładnie porównać lampę prawą z lewą. Jeśli byłaby taka możliwość i podjął byś się tej czynności, to pamiętaj że to jest plastik i trzeba uważać, żeby przy takich pracach nie pękł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę odsyłał bo szukałem takich lamp:)nie wiem czy depo produkowało wogóle taka wersje ale są to z mojego punktu widzenia depo USA:) postojówki w kierunkach:)w prawej lampie jest gniazdo na postojówke w lewej brak...ciekawe dlaczego:)jednak nie będę wiercił:)bo odbłyśnik dostanie po :bicz3: założę takie jakie są:)lekko przerobie tylko instalke w tych kierunkach tzn.pozostawię w nich postojówki(bo jest tam żaróweczka 2 włóknowa żeby nie było PY27/7) ale założę tam jakiś włącznik i wyłącznik kołyskowy gdyby niebiescy się doczepili :)i w prawej lampie również będzie postój a lewa no cóz bedzie bez jak narazie:)chyba ze wymiana odbłysnika długich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...