Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74026.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74027.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74028.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74029.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74030.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74031.html

Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/piter137_74032.html

Jadac na 1-wszym biegu na wolnych obrotach i wciskajac gaz w połoge nie czuc odejscia,dopiero po przekroczeniu około 1200-1400 obr/min jest odejscie.

Opublikowano

Jadac na 1-wszym biegu na wolnych obrotach i wciskajac gaz w połoge nie czuc odejscia,dopiero po przekroczeniu około 1200-1400 obr/min jest odejscie.

No to chyba normalne... zamiesc porzadnie logi dynamiczne.

Opublikowano
  • Autor

Ok przemik jesli mozesz to napisz jak te logi zrobic i ktorych blokow...Dzieki

Opublikowano

Dynamiczne - 011,010,008,004,003,001

Opublikowano
  • Autor

Bede sie staral zrobic jutro te logi jesli warunki atmosferyczne na to pozwola.

Opublikowano

Witam koledzy:-) prosiłbym abyście rzucili okiem na moje LOGI ogólnie nie wiem czy dobrze je zrobiłem ale postąpiłem jak w instrukcji na któryms forum: przy ok 30 km/h wrzucić 3 bieg,wyrównać do ok 1500 obr/min i pedał w podłogę do 4500 obr/min. Zrobiłem test kanału 003 czyli przepływomierz oraz 011 czyli Turbo.

http://vaglog.rtnet.pl/asterix16xel_74133.html

---------- Post added at 19:49 ---------- Previous post was at 19:41 ----------

Jeżeli to możliwe to spójrzcie jeszcze na te zrobione na biegu jałowym i przy 90 st C silnika. w Vag Com w Basic Settings bloki nr 003 oraz 011

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/asterix16xel_74135.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/asterix16xel_74134.html

Dodam że zainteresowałem się tym gdyż zdarza mi się że audiczka mi przejdzie w tryb awaryjny po przekroczeniu 120 km/h a raz nawet przy 100 km/h. Nie pamiętam jaki błąd pokazało ale że przeładowanie turbiny;-(

załoz swoj wątek bo sie bałagan robi/Przemo

Opublikowano

Przepraszam Przemo, nowy zrobiony:-) Czekam na odpowiedź kogoś mądrego:-)

Opublikowano

Nic zlego w tych logach nie widac. Lej paliwo i znajdz sobie jakis inny problem.

Opublikowano
  • Autor

Ok przemik,ale dlaczego auto ciagnie dopiero od 1700-1800 obr/min. Ponizej tych obrotow zbiera sie jak zwykly 1.9D ?

Opublikowano

No jak dla mnie to normalne w TDi...

Opublikowano

przejedź się jakimś TDI z dużą turbiną...docenisz wtedy jak ładnie twój ciągnie z niskich obrotów. Pryz 1700obr masy 1bar doładowania, nie szukałbym dziury w całym bo jest ok.

Opublikowano
  • Autor

Ok, dzieki wszystkim za odpowiedzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.