Skocz do zawartości
IGNOROWANY

19" 9,5j et35 do b6 ???


otles2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś udało mi się zdobyć 19" 9.5j et 35 jak z tematu chce je wstawić do mojej a4 2.5 tdi quattro czy wejdą bez problemów ??? oczywiście gleba będzie +- 35 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem 9,5 cala ;d opona 235/35

---------- Post added at 09:47 ---------- Previous post was at 09:44 ----------

http://postimage.org/image/8em1vmvll/ tu jest foto na seryjnym zawiasie i 18/8,5cala opony 225/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju ja na 18 tych co miałem 18 i 8.5j opona 225/40 i nic nie tarło a mailem tez et35 ( i wyglądało ze na spokojnie wejdzie więcej ) ale na seryjnym zawiasie na tych jest opona 235/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 19 szerokość 9 i et 52 i przy dystansie 5mm będzie tak na styk żeby nie tarło o błotnik bo auto jest trochę posadzone no ale nie przymierzysz to się nie dowiesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja planuje kupic sprężyny obniżające od seryjnego o -40 a nie wiem czy ja mam seryjnie jakaś glebę czy nie ale za wysoko jest ;d;d a sprężyny są nowe w promocji za 350 zl do quattro to cena jak za cukierki ;d;d to ja nie wiem czy nikt nie wozi sie na org rs4 wszyscy na replikach :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam orginalne od audi RS TT i zawieszenie też -40 tak mi się wydaje bo od eibach 1cm niżej mam :wink: Patrox w dziale sprzedam ma swoja b7 i ma tam orginalne RS4 to zobacz jak to u niego siedzi. Orginały od RS4 mają ET 29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model rs4 montowany w a6 a8 rs4 z tego co wiem mial inne et a wybicia audicy sa i niemiecka produkcja zaraz lukne na jego autko :)

---------- Post added at 16:56 ---------- Previous post was at 16:23 ----------

a taka gleba byłaby idealna :)) nic będę kombinował jak założę to wklej foty :) dzięki wszystkim za porady :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego na przód tego nie zmieścisz bo będzie wystawało i tarło natomiast na tył ci wejdzie i będzie ok bo sam tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 ma pojemniejsze nadkola niż B5 ? ja przymierzałem ostatnio 19/9,5 ET 30 i wystawało dość sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej szerokości felgi (9,5 cala) nawet jak wejdzie i bedzie jezdziło to w niedalekiej przyszłosci mozna spodziewać sie odprysow na rantach błotnikow od kamieni itp. Wiem z doswiadczenia :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka tylko, założę dopiero jak zawias zmienię bo na tym to jak na szczudłach by wyglądał a oznaczenie moich sprężyn to kolory niebieski, biały i różowy ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...