Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wymiana podłużnicy po stłuczce


dedkam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zainteresowany jestem autem, w którym po stłuczce została wymieniona podłużnica, czy wpływa to w jakiś sposób na właściwości jezdne i bezpieczeństwo ? Auto pochodzi z Niemiec i wymiana odbyła się w serwisie Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była stłuczka tylko musiał być poważny dzwon skoro podłużnicę wymieniali ;) Daruj sobie to auto, konstrukcja nadwozia jest osłabiona, może być problem z geometrią itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli trzymać się raczej z daleka od tego autka ? byłem już prawie zdecydowany tylko ta informacja o podłużnicy mnie zniechęciła. Auto po tamtej 'stłuczce' miało kolejno i teraz wygląda tak jak w tym poście:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?226531-B6-BEX-Uszkodzona-czy-warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie bez przodu całkiem, i dobrze zrobione szły jako bezwypadki i były ok. To co ma to autko to pryszcz na mordzie. Tym bardziej jesli masz papiery że w ASO to zrobili w niemczech to bym brał. W niemczech mocno rozbitych sie nie naprawia wiec nie mogło z nim być az tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by był poważny dzwon to by go w DE nie naprawiali tylko już dawno by go do PL przywieźli i nikt by nawet podłużnicy nie wymienił znając życie ale tam w ASo nawet przy małych stłuczkach jak coś jest lekko dotknięte to odrazu wymieniają ale u nas ludzi enie przyzwyczajeni bo jak słyszą słowo podłużnica to odrazu im się kojaży z masakrą auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówi właściciel to tamta 'stłuczka' nie była poważna, ponoć daje starą klapę i błotnik i nie jest ona jakoś zmasakrowana, tylko dlaczego wtedy wymieniali tą podłużnicę? Może się zgięła? Trochę mnie to zniechęca ale z kolei fajny silnik, niewielki przebieg i zadbane wnętrze mnie trochę kusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się skusił. Skoro nad tym pracował serwis, to po prostu musi to być zrobione na tip - top :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz się wypowiedziałem na temat tego auta w dziale zakup kontrolowany. ja bym je brał po wczesniejszym ogladnięciu rzecz jasna :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym je brał po wczesniejszym ogladnięciu rzecz jasna :cool1:

To oczywiste, aczkolwiek, jakby się jednak okazało i sprzedawca ściemniał z serwisem, a auto robiło 4 ślady, to rzecz jasna, nie warto :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, aczkolwiek, jakby się jednak okazało i sprzedawca ściemniał z serwisem, a auto robiło 4 ślady, to rzecz jasna, nie warto :bag:

No to jest oczywiste i dlatego tego nie napisałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...