Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.


boby123

Rekomendowane odpowiedzi

Ja np w swoim aucie nie "widzialem" LEDowych lampek a na poczatku mialem je takie (sorki za czystosc auta ale stalo dwa dni kolo budowy):

b50fd3b17e8f479dmed.jpg

Dlatego postanowilem ze zafunduje sobie lampki po drugim lifcie gdzie zdecydowanie poprawilo wyglad auta i obecnie wyglada tak:

99f8f7d05fa7ed81med.jpg

Jedyny mod jaki jaki w nich zrobilem to przelozenie kabelkow by stop byl na gorze w miejsce przeciwgielnych a przeciwgielne powedrowaly na dol razem ze swiatlem postojowym:

1710002c02048a6cmed.jpg

Oczywiscie kazdy kieruje sie wlasnym gustem i tak by czuc sie dobrze w swoim samochodzie, jaki by on nie byl ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena średniawa .. 550 zł za lampki to nie najmniejsza kasa :decayed:

Mnie kosztowały 100zł te lampy:decayed:

Zamówiłem jak były po 549zł, z zapytaniem się o jakiś rabat powiedziała laska w sklepie że już jest cena promocyjna i ni uja:takiego:

Na drugi dzień, nie wiem co mnie oświeciło ale sprawdziłem po zamówieniu ich stronkę, lookam a tu nowa promocja tych samych za 399zł:shock3::shock3::shock3:

Od razu zadzwoniłem, odebrała na szczęście ta sama laska i taką ją :ranting::rant::ranting: że zaraz zadzwoniła do kuriera i w ramach przeprosin odjęła jeszcze cenę na 349zł :decayed:

Tak więc po sprzedaży starych lamp dobry interes wyszedł:grin:

Jeśli bym znów byłbym na kupnie tego wzoru co ja mam to wybrałbym ciemniejszą wersję smoke czyli czerwone przyciemnione, rwią suty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest to samo auto. Napisalem ze auto stalo dwa dni niedaleko budowy tak wiec i troche sie przykurzylo nie mowiac juz o deszczyku ktory tez zrobil swoje co dalo wlasnie taki pomaranczowawy kolor. A ta druga fotka to jakos poltora roku pozniej po wlasnorecznej poldniowej polerce, innych alusach, lampach tyl, przod i kilku innych rzezbach. Co by nie bylo roznica znaczaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...