Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kolejne problemy z klimą panel zwariował


ntm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ponownie :) ładnie po modyfikacjach nie?? ale do rzeczy

ostatnio zmieniałem silniczek temperatury nawiewu zrobilem panel bo migało podswietlenie

wszystko naprawiłem tak jak na forum byly zimne luty po kilku dniach i przejechaniu ok 900km w panelu temperaturA ZACZELA POKAZYWAC NIE c TYLKO f WIADOMO O CO CHODZI ALE TO NIE PROBLEM ZMIENILEM TO, ALE NIE DZIALA OBIEG I PRZYCISK GORNEGO NAWIEWU KLAWISZE + TEZ NIE DZIALAJA KURDE PODLACZAM POD KOMPA WIDZE BLEDY CHCE WYKASOWAC A TU BLAD KOMUNIKACJI I TERAZ JAK ŁACZE SIE Z KLIMA TO NIE MA NAZWY I NUMERU STEROWNIKA TYLKO JAKIES PRZEWROCONE &&&&&&&&&& ZNACZKI TEGO TYPU I ZARAZ BŁAD KOMUNIKACJI JUZ NIE MAM POMYSŁOW TERAZ NAWET SIE NIE POŁĄCZY ZEBY BLEDY WYKASOWAC :(((((((((((((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no to lipa :) kurde szkoda myslalem ze da sie go jakos naprawic :)

pytanie nastepne

czy jak wymienie panel to musze go wagiem adaptowac czy jakos :)

Dzieki panowie za odpowiedz :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie :) tylko o h,,,, tu hodzi :) hahahahahahaahah niemieckiego to ja nie kumam :) jest to moze po angielsku?????? :)

na moim sterowniku sa takie oznaczenia :

5HB 006 500-11

8D0 820 043 H

jest ktoś z Rybnika

chętny do pomocy :)

---------- Post added at 08:10 ---------- Previous post was at 08:09 ----------

d darek ty kupiles panel z taki samym kodowaniem ???

---------- Post added at 08:17 ---------- Previous post was at 08:10 ----------

A jeszcze jedno czy pojemnosc silnika ma znaczenie przy kupnie panelu klimy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok panowie panel kupiony ale klima sie nie wlacza reszta ok ide podpiac pod kompa i zobacze co sie stanie panel kupilem za 60 zł na złomie :) w mojej okolicy i kilka innych drobiazgow :)

---------- Post added at 13:16 ---------- Previous post was at 11:47 ----------

No wiec tak

komunikacja po czesci jest ale jak chce dac ustaweienia pierwotne to wyskakuje blad acces violation ot addres 004411ef aed of adress 12a30c28

i teraz błedy

3855

63032

3841

14351

271

62991

502

14351

3841

385

4030

4111

kompletnie nie mam pojecia co sie stał o po skasowaniu bledy dalej pozostają

i co chwile traci komunikacje znowu łaczy itd dalej nie wyskakuje nazwa sterownika tylko jakies $$$$$&&&&&& dziwne znaczki nowy panel klimy jest z 97 roku z auta 2,8 czy jakos wszystko dziala tylko nie włacza klimatyzacji stary działa tylko nie dziala obieg i dodawanie + :) temperatury i nadmuchu ale klime wlacza z komunikacja i bledami tak samo wiec to chyba nie wina panelu jesli chodzi o błedy dodam ze niedawno wymienialem silniczki klap ale nawet po odłaczeniu dłedy pozostają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego panel powinien być taki sam znaczy takie samo oznaczenie,panel masz z takimi wklęsłymi przyciskami,co do połączenia to może ci to pomoże

Wchodzimy do Panelu Kontrolnego->Klikamy na "System"-> Zakladka "Sprzet" (lub "Urzadzenia")->Menedzer urzadzen->Porty COM i LPT->

Klikamy "Wlasciwosci" a nastepnie:

Zmieniamy wartosc "Bitow na sekunde"

Nastepnie klikamy na tej samej stronie w "Zaawansowane"

W "Zaawansowanych" zmienamy latencje Ja zmienilem z 16

na 7 i wystarczylo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki czas latencji czy jakos juz ustawiałem :) to samo

jeden panel mam z 97 roku podswietlany ledowo czyli jest zły?? w nim wszystko działa tylko klimy nie zalacza

a tak ok steruje klapami itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super :) a jaki nr ma byc taki sam :) bo sa dwa

kurde zauwazylem ze na wszystkich sterownikach mnie rozlacza chwila jest polaczone a zaraz przerwa w komunikacji

co to moze byc :) kurde juz mam dosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Polski vag kkl coś takiego do tej pory działal ok nie było problemów jutro zobacze kabel z kompem w innym aucie :)

do tego zapaliła mi sie kontrolka air bag i swieci po właczeniu silnika jakies 60 sekund potem gasnie ten samochod wariuje :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrać do starego klimatronika do pamięci 93c46 wsad i masz po problemie . Wsadzik mogę podesłać na meila - tylko musisz mieć programator pamięci 93c46 . Ot i cała naprawa . Robiłem klientowi takie coś w tygodniu . W tych sterownikach często sypał się soft i były przez o problemy .

Pozdrawiam.

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzieki za odpowiedz

programator ?? co to takiego :) to jest jakis program czy urzadzenie ????? jeden mechanik powiedzial mi ze mi przeprogramuje sterownik ten nowy za 100zł

za taka kwote to ja kupie 2 :) narazie az takiego ciepla nie ma :) i dlatego szukam pomocy tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...