Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Laptop do 2000 zł nowy - pomóżcie w wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i to jest bardzo dobra propozycja, tylko śmiać mi się chce z siostry, która mnie pyta, czemu w nim nie ma kamerki, czytnika linii papilarnych i BT....;]

Opublikowano

moduł BT 20 zł kamerka 30 zł.. wiec to nie taki duzy wydatek zrob jej prezent i kup :P a jak powie ze to bedzie wystawac to powiedz ze i tak na wyjazdy bierze torbe wiec miejsce na te akcesoria ma

Opublikowano
  • Autor

Widzę, że masz 18 lat, więc pewnie jeszcze żonaty nie jesteś - ja też jeszcze stary nie jestem, ale najprawdopodobniej nie masz siostry - kobietę trudno zrozumieć, a Ty mi piszesz o racjonalnych powodach wyboru lapa;D Ja już zrezygnowałem z tego doradzania, bo jej sufit na głowę spadł - pojechała do Makro i tam rzekomy "fachowiec" poradził jej kupno jakiegoś hp za 2600, podobno w promocji. Ja przyjechała do domu i mi opowiedziała, na pytanie z mojej strony "ale co ma w środku?", odpowiedziała mi "nie wiem, ale mi się podoba". Tak więc widzisz... Laptop przede wszystkim musi być ładny;p Pozdro;)

Opublikowano

samochody tez najlepsze sa czerwone:) nawet jak sa deawoo:)

kobiecie nie wytlumaczysz, czasami lepiej przytaknac i miec spokoj. a zakupy takich sprzetow w Macro czy innych marketach pozozstawic bez komentarza:D

dodam jeszcze w temacie laptopow,, ze wczoraj stajac od biurka zachaczylem oi kabel od laptopa, sam sie przewrocilem a przy okazji IBM z imptem walnal na podloge , do tego celujac w metalowa noge od biurka...

na moje nieszczescie mialem akurat otwarty cdrom - w ktorym niestety pekl plastik - ale dziala :) a reszta laptopa - bez rysy:) viva tytanowe obudowy:D. chcialbym zobaczyc taki sprzet z macro po takim wypadku :) rozpadlby sie na 10 malych czesci:D[br]

Opublikowano

Widzę, że masz 18 lat, więc pewnie jeszcze żonaty nie jesteś - ja też jeszcze stary nie jestem, ale najprawdopodobniej nie masz siostry - kobietę trudno zrozumieć, a Ty mi piszesz o racjonalnych powodach wyboru lapa;D Ja już zrezygnowałem z tego doradzania, bo jej sufit na głowę spadł - pojechała do Makro i tam rzekomy "fachowiec" poradził jej kupno jakiegoś hp za 2600, podobno w promocji. Ja przyjechała do domu i mi opowiedziała, na pytanie z mojej strony "ale co ma w środku?", odpowiedziała mi "nie wiem, ale mi się podoba". Tak więc widzisz... Laptop przede wszystkim musi być ładny;p Pozdro;)

Oj :P Dobrze ze chociaz to hp. Ta toshiba powyzej byla calkiem calkiem, a tak na przyszlosc to odradzam kupowania laptopow w supermarketach bo cena w promocji jest czesto wyzsza o klikaset zl niz w sklepach internetowych albo to taki badziew ze nikt kto sie zna by tego nie kupil ;P

Opublikowano

HP :th:

Opublikowano
  • Autor

Odgrzewam kotleta - http://www.allegro.pl/item356805722_hp_dv6820ew_1_9ghz_2gb_nv8400_250gb_vhp_sklep_raty.html

Kupiła przed chwilą takie coś. No wg mnie, marka całkiem dobra, ale jak jej powiedziałem, że za 3000 może mieć lepszą zabawkę, ale stwierdziła, że nie kupi nic innego niż HP, bo jej się podoba;) Wszystkim dziękuję za pomoc i to w zasadzie tyle w tym temacie. Nie chciała słuchać, trudno - niech jej śmiga jak najlepiej.

Opublikowano

Mam HP Paviliona 6780ew i pod kontrola Visty chodzi szybciej niz moja stacjonarka z 1gb ramu na xp. A jakosc wykonania - bajer :) Lakier fortepianowy itd ;>

Opublikowano

Odgrzewam kotleta - http://www.allegro.pl/item356805722_hp_dv6820ew_1_9ghz_2gb_nv8400_250gb_vhp_sklep_raty.html

Kupiła przed chwilą takie coś. No wg mnie, marka całkiem dobra, ale jak jej powiedziałem, że za 3000 może mieć lepszą zabawkę, ale stwierdziła, że nie kupi nic innego niż HP, bo jej się podoba;) Wszystkim dziękuję za pomoc i to w zasadzie tyle w tym temacie. Nie chciała słuchać, trudno - niech jej śmiga jak najlepiej.

Trochę przepłaciliście - ja niedawno za takiego HP Pavulion tylko matryca większa 17 cali i procesor dwórdzeniowy 2x 1,49 GHz dałem w sklepie internetowym 2799zł.

Opublikowano
  • Autor

Kupiła, bo jej się podobał... Racjonalnego myślenia nie było tu zbyt wiele, ale patrząc na tego lapa, można stwierdzić jednak, że jest dobrze wykonany. Co do rzeczy, które od razu wkurzają - jak się nie ma dłuższego paznokcia, to bardzo ciężko wyciągnąć pilota z zapadki, touchpad nie jest śliski, przez co ciężko się nim posługiwać, nie ma za co złapać otwierając klapę no i ta Vista chodzi jak to Vista... Reszta wyjdzie w praniu, ale powinno być ok. Jeszcze mam do Was tylko takie pytanie - jak ze sterownikami? Warto już teraz wgrać mu XP? W ogóle mnie zdziwiło to, że nie ma tam żadnej płytki, ani nic dodane, nie dostała żadnego gratisu, torby, nic - ostatecznie zapłaciła 2950 zł. Niektóre bajery są fajne, jak np. czytnik linii papilarnych (ale to powoli wchodzi w standard), błyszcząca obudowa, dużo portów... Niech jej dobrze chodzi;)

Opublikowano

Ja mam model z 4gb ramu, nowym core2duo t8300 i pare innych bajerow i zaplacilem troche ponad 3k :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.