Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Sprzęgło valeo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam....mam zamiar zabrac sie za wymiane sprzegła i teraz mam takie pytanie:

w sklepie gościu zaproponował mi kompletne sprzegło firmy Valeo ale z jakims sztywnym kolem dwumasowym czy cos takiego....jak myslicie warto takie coś zakladać?? czy ladowac kase w fabryczny dwumas jaki byl zamontowany?a no i jak to sie ma do napedu quattro..

cena jaka mi wyliczył to 1500zł...duzo , mało?

jest druga opcja ...zamontowac zamach i sprzegło od audi b4 z silnika 1Z i tutaj wychodzi 500 zł + zamach

ale ponoc sprezynki moga brzeczec w tarczy .....slyszal ktoś coś o tym rozwiazaniu?no i czy warto sie w to pchac..

z góry dzieki za odpowiedź;)

Opublikowano

ja mam tak zrobione jak napisales , kolo sztywne 80 zl + sprzeglo LUK ok 600 zl . nie ma problemu z zalozeniem . sam to zrobilem a nie jestem mechanikiem .

Opublikowano
  • Autor

a jak z kultura pracy silnika?? buda nie telepie czy cos??

Opublikowano

wszystlo jest dobrze . jedynie przy ruszaniu trzeba sie prxyzwyczaic , ze jakby troche mocnie zadrgalo . ale moze mi sie wydaje .

Opublikowano
witam....mam zamiar zabrac sie za wymiane sprzegła i teraz mam takie pytanie:

w sklepie gościu zaproponował mi kompletne sprzegło firmy Valeo ale z jakims sztywnym kolem dwumasowym czy cos takiego....jak myslicie warto takie coś zakladać?? czy ladowac kase w fabryczny dwumas jaki byl zamontowany?a no i jak to sie ma do napedu quattro..

cena jaka mi wyliczył to 1500zł...duzo , mało?

jest druga opcja ...zamontowac zamach i sprzegło od audi b4 z silnika 1Z i tutaj wychodzi 500 zł + zamach

ale ponoc sprezynki moga brzeczec w tarczy .....slyszal ktoś coś o tym rozwiazaniu?no i czy warto sie w to pchac..

z góry dzieki za odpowiedź;)

sztywne kolo to co proponował Ci gośc to ta sama zasada jak montaż z 1Z.

Mam własnie zamiar to zastosować bo przy okazji bede zmieniał skrzynie biegów.

Opublikowano

dokładnie lepiej kupić koło od 1z i sprzęgło luka , tyle ze wibracje przy ruszaniu itp będą większe o wiele , ja pojeździłem rok i założyłem dwumas bo mi wibracje i czasem dziwne dźwięki przeszkadzały

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.