Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Pompa ABS jak dobrać zamiennik czy musi byc oryginał?


Hubert30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Naprawiam swoje audi i musze kupic pompe abs na której jest kilka oznaczeń, nie wiem które jest najwazniejsze a które mniej istotne. Moje oznaczenie w częściach audi 8K0 907 379 BH

Czy musze kupic o identycznym symbolu czy wystarcza numery? a moze moge kupic o dowolnym numerze i pozostanie tylko kwestia przeprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak bedzie z tym samym nr

nr zastepcze masz w Etce, o ile wystepuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta część została wycofana i nie ma częsci alternatywnej :sad: Szukaj 8K0907379 BH i pamietaj ze sterownik objęty jest Ochroną Komponentu . Musisz kupić u pewnego sprzedawcy z faktura a pózniej wizyta w ASO .

Cena uzywki 900-1400 PLN plus Kodowanie 300 PLN . Cena w AS0 8300 PLN

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację...hmm to mam problem.

Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację...hmm to mam problem.

Temat do zamknięcia

No ale w czym masz problem ? Za duze koszty wymiany ? Jak masz rozwalony sterownik ABS to musisz kupić nowy i odpowiednio go zakodować .

Tu masz temat o numerach sterowników ABS , z tego co widze masz 1AT --> http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?221044-ALL-B8-AUDI-HOLD-ASSIST-%28-AHA-%29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedną prośbę, który nr z pompy mam szukać? tzn Ci co oferują pompy używane chcą nr z naklejki na pompie, a w serwisie powiedzieli mi że lepiej ten wybity na obudowie aluminiowej pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedną prośbę, który nr z pompy mam szukać? tzn Ci co oferują pompy używane chcą nr z naklejki na pompie, a w serwisie powiedzieli mi że lepiej ten wybity na obudowie aluminiowej pompy

Pasuje ten i ten .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też zauważyłem kilka numerów na pompie i zawsze się zastanawiałem który to jest ten z ETKI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ETCE jest ten z bloku ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mając pompę z oznaczeniem 8K0 907 379 BH nie ma możliwości abym kupił pompę z oznaczeniem 8K0 907 379 BP? Nie ma możliwości przeprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się da ominąć:)nawet component protection:) wystarczy odpowiedni sprzęt np carprog:)
we wszystkich modułach w B8 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. dziekuję za informację. Czy podjąłbyś sie zaprogramowania mi pompy tak jak pisałem wyżej i ile to kosztuje?

Component protection nie bardzo mi zależy ale mam duży problem ze znalezieniem używanej pompy z tym moim oznaczeniem 8K0 907 379 BH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu sie bać Ochrony Komponentu :wink: koszt sciagniecia w ASO 150 PLN

A ten numer pompy wg. ETKI nie pasuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje jest to nr elektroniki (ten z naklejki) na którym mi najbardziej zależy nr z pompy i ETKI to 8K0 614 517 EK (to jest nr z aluminiowego korpusu pompy)

---------- Post dopisany 25-08-2012 at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2012 at 07:46 ----------

a więc czy ktoś mi pomorze i odpowie na moje pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...