Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zamiana ksenonów na zwykłe


Kivan

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość wymiany żarników ksenonowych na zwykłe żarówki w ori lampie biksenonowej? Mam fabryczne ksenony i fatalnie świecą, długie sa ok ale mijania to muszę mrugać oczami żeby cos zobaczyć (a wzrok mam b. dobry). Wiem , że to trochę dziwne bo raczej robi się w drugą stronę, ale jakoś nie świeci mi ten ksenon. Czytałem o regeneracji lub wymianie z B8, ale nie będę grzebał. Więc czy to możliwe i czy układ samopoziomowania zastapi wtedy ręczną regulację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kup nowe żarniki i będzie dobrze. W przeciwnym wypadku musisz wymienić lampy i przerobić instalację. W dziale sprzedaż ktoś ma ori żarniki w dobrych pieniądzach.

link do ogłoszenia:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?210671-ALL-Xenon-%BFarnik-Philips-D1S-D2S-Colormatch

żarniki po prostu się z czasem wypalają i dlatego słabo świeca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej obstawiał zużyte odbłyśniki w lampach. Odbłysniki do regeneracji połączone z wymianą palników i efekt murowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank przykużone środki oraz wypalone odbłyśniki. sama regeneracja odbłyśników u tego pana http://paaw.nazwa.pl/reg1/ kosztuje ok.150zł i nastaje jasność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde te soczewki to niewypał jakiś. Ja mam zwykłe halegenówki ale świecą jak świeczki w kościele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde te soczewki to niewypał jakiś. Ja mam zwykłe halegenówki ale świecą jak świeczki w kościele

A co sie dzieje z soczewkami :question:

Dziwisz sie ze po 8-10 latach w B6 odbłysniki sie wypalą :zdjecie: a w dodatku jest na pewno duza różnica miedzy temperaturą w Bixie (zarnik) a w zwyklej lampie halogenowej ( H7) i stąd ten efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to trochę się dziwie, bo mam tez golfa IV z lampami refleksyjnymi rocznik '99 i tam światła świecą 3x lepiej jak w moim B6 z lampami soczewkowymi. Muszę się kiedys zebrać i zregenerować odbłysniki - ale zniechęca mnie skutecznie demontaż tych odbłyśników ze zwykłych lamp - zero miejsca dla paluchów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...