Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z odpalaniem.


kejti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z odpalaniem a mianowicie odpala na dotyk po czym gasnie jak przy odpalaniu dodam gazu to wchodzi na obroty i odrazu gasnie po wielu probach czasem uda mu sie normalnie odpalic i chodzi czym to moze byc spowodowane mam a4 1996 rok 1,8 bez gazu prosze o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapnij Vaga przede wszystkim, jakie błędy?

sprawdz czujnik temperatury cieczy chłodzącej g62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne kontrolki się nie palą? Wygląda to na problem z immo? Zapnij vaga i sprawdź błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zadne kontrolki sie nie palą

---------- Post added at 16:00 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

Przed chwila wpadłem na pomysł zeby odłączyc kleme z akumulatora i co sie stało odpalił na dotyk i normalnie chodził jak go zgasiłem to juz nie odpalił po raz drugi odłaczylem jeszcze raz kleme i znowu normalnie odpalił i chodził jak kolega pepik wyzej pisał zdaje mi sie ze jest to wina immo i teraz moje pytanie

gdzie go szukac??jak sie go naprawia i co sie z nim stało ze tak fiksuje prosze was bardzo o pomoc jutro rano do pracy a samochód kaput bede bardzo wdzieczny pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to immo to powinna Ci się kontrolka zapalać.Chyba że przepalona żarówka.W dziale elektryka i zrób to sam są tematy odnośnie naprawy immo i dostania się do niego.Ale tak jak Paput pisał-podłącz pierw kompa i sprawdz błędy,żeby nie szukać po omacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...