Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny AVANT AVG skóra 19"ABT kolejne auto do roboty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

sprawdze i jutro napisze ET jakie jest

Opublikowano

Wielkie to kółko się wydaję ;D

Opublikowano
100% kozak na biało te felgi przemyśle to jeszcze tylko nie wiem czy nie bedzie mi tarło jak jeszcze pójdzie w dół a już jest na styk i przyciera na nierównościach musiałbym wsadzić niższe opoony co się równa z masakrą i tak juz jest tragedia podczas jazdy , auto użytkowane na codzień więc chyba raczej te koła polecą choć nie powiem coraz bardziej mi sie podobają :)

no co zrobić, musi przycierać :naughty: daj do gwintu jakieś twarde odboje i będzie hulać :kox:

Opublikowano
  • Autor
100% kozak na biało te felgi przemyśle to jeszcze tylko nie wiem czy nie bedzie mi tarło jak jeszcze pójdzie w dół a już jest na styk i przyciera na nierównościach musiałbym wsadzić niższe opoony co się równa z masakrą i tak juz jest tragedia podczas jazdy , auto użytkowane na codzień więc chyba raczej te koła polecą choć nie powiem coraz bardziej mi sie podobają :)

no co zrobić, musi przycierać :naughty: daj do gwintu jakieś twarde odboje i będzie hulać :kox:

No niby tak też bym chciał już w sumie żeby zostały zobaczymy musze to ogarnąć jakoś zawieszka już mi tłucze troche ale to wiadomo co miało sie dobić to sie dobiło trzeba powymieniać. Podobno są gwinty takie że wysokość i twardośc sie ustawia jeśli sie nie myle? Może coś takiego by wsadził to by ta nie trzepało bo coraz bardziej myśle nad tym zeby na biało je prysnąć sobie.

Opublikowano
100% kozak na biało te felgi przemyśle to jeszcze tylko nie wiem czy nie bedzie mi tarło jak jeszcze pójdzie w dół a już jest na styk i przyciera na nierównościach musiałbym wsadzić niższe opoony co się równa z masakrą i tak juz jest tragedia podczas jazdy , auto użytkowane na codzień więc chyba raczej te koła polecą choć nie powiem coraz bardziej mi sie podobają :)

no co zrobić, musi przycierać :naughty: daj do gwintu jakieś twarde odboje i będzie hulać :kox:

No niby tak też bym chciał już w sumie żeby zostały zobaczymy musze to ogarnąć jakoś zawieszka już mi tłucze troche ale to wiadomo co miało sie dobić to sie dobiło trzeba powymieniać. Podobno są gwinty takie że wysokość i twardośc sie ustawia jeśli sie nie myle? Może coś takiego by wsadził to by ta nie trzepało bo coraz bardziej myśle nad tym zeby na biało je prysnąć sobie.

no pewka, są gwinty z regulacją wysokości oraz twardości, tylko że to już jest kasa.... no i na allegro u nas takowych chyba nie ma, prędzej na ebay'u gebelskim

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.