Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podgrzewanie foteli - ile może chodzić ?


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ile mozna jezdzic z wlaczonym grzaniem d*py ? Pytam bo moja zona to by mogla jechac i z 5 godzin z wlaczonym ogrzewaniem na max , czy moze cos sie przepalic ? ile bezpiecznie mozna grzac fotel zeby nic nie uszkodzic :) moze glupie pytanie ale nie mam pojecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz grzać ile dusza zapragnie, fotele nie grzeją cały czas tylko fazami czyli nagrzewają i sie wyłączają i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że troszczysz się o d*pę żony co by nie zaczęła skwierczeć :evil: Ciekawe co by było jakby przeczytała że chodzi Ci tylko o siedzenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dzieki za wyjasnienie sprawy , bo juz raz rozbieralem fotel bo mata nie dziala i nie chce mi sie robic jeszcze raz tego :) a wiec martwilem sie ze cos sie spali :) a w zimie na skorach bez grzania to nie za bardzo by bylo :D dzieki za pomoc . Mysle ze mozna temat zamknac .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o niezawodność oryginalnych mat grzewczych to mam złe doświadczenia. U mnie mata wypaliła dziure w siedzeniu i zostałem zmuszony do wymiany siedzeń. Trafiły mi się w miare tanie skóry ale bez mat grzewczych. Mógłbym wymienić ze starych foteli ale tego nie zrobie w obawie takiego samego przypadku. Tak więc lepiej nie przesadzać z tym grzaniem godzinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o niezawodność oryginalnych mat grzewczych to mam złe doświadczenia. U mnie mata wypaliła dziure w siedzeniu i zostałem zmuszony do wymiany siedzeń. Trafiły mi się w miare tanie skóry ale bez mat grzewczych. Mógłbym wymienić ze starych foteli ale tego nie zrobie w obawie takiego samego przypadku. Tak więc lepiej nie przesadzać z tym grzaniem godzinami

może były zle założone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było nic robione przy fotelach! Od nowości nie były rozbierane. A ta awaria jest często spotykana w audi. Wystarczy poczytać opisy aukcji allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...