[ALL B7] Jak włączyc funkcje COMING LEAVING HOME

rafikk01

Witam wszystkich klubowiczów

chciałbym włączyć przez komputer w mojej B7 funkcje zapalania świateł mianowicie chodzi mi o to ze gdy będę otwierał lub zamykał auto za pomocą centralnego zamka żeby włączały mi się automatycznie halogeny i oświetlały drogę. z góry dziękuję za odp.i przepraszam jak watek się powtórzył ale nie moge nic o tym znaleźć Pozdrawiam.

Witam wszystkich klubowiczów

Troszkę pracy z tym będzie - rozumiem, że lusterko masz zwykłe a po prawej stronie włącznika świateł nie ma pokrętła dla C/LH?

oj nie mam pokrętła i mam zwykłe lustra :(:(

Tu masz całe info jak to dorezac :zdjecie::arrow2:http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?70477-ALL-B7-Czujnik-deszczu-%B6wiate%B3-lusterko-fotochrom-oraz-coming-home/page8

oj nie mam pokrętła i mam zwykłe lustra :(:(

No to troszkę rezania Cię czeka:

- nowy moduł centralnej elektryki

- włącznik świateł z funkcją AUTO

- lusterko

- jak się uprzeć to i nowa przednia szyba

Bart, ja u siebie w B6 mam tą funkcje ale chciałbym żeby na auto w ciągu dnia świeciły światła dzienne a na noc przełączały na mijania. Da się to tak zrobić?

• Pomoc techniczna 1

kolego u mnie jest tak i nie wiem czy bede musial zmienic wlacznik bo mam teraz xenon i swiatła dzinne mam ustwione na pozycji wyłączonej i chodzi tylko dzienny przód potem na pozycji swiateł pozycyjnych chodza pozycje przód tył a na pozycji walczone swiatla chodzi xenon a i jak przekrece kluczyk i go wyjme to gasnie wszystko a włacznik zostaje na pozycji wlaczonych swiatel i nie swietła pozycje tylko jak by bylo wszytko wyłaczone czy bede miaial zmienic wlacznik na AUTO tez ???

wiadomo jak mma na pozycji swiatel dziennych to poco ma chodzic a sobie sam zmienia na xenon to widocznie juz sie robi ciemno to wtedy funkcja COMING LEAVING HOME mogła by działać bo tak naprawde nie zalezy mi zeby sama sie dostosowała do zmierzchu tylko sam bym ja sobie wlaczl jak bym mial walczony xenon to tez ma chodzic -moze by nie potrzebne bylo zakup lustra i czujki ???

Moje auto wyjechalo z fabryki z tą funkcja. I chciałbym żeby na wyłączonych były wyłączone, na auto żeby dopasywał (dzienne/mijania). Funkcje CLH włączam pokrętełkiem obok regulacji świateł.

Jeśli masz ksenony to MCE będzie już w wesji HIGH - jedna robota odchodzi :thumbup1:

Na fabrycznym sprzęcie raczej nie będzie to możliwe.

ale ksenon dokładałem bo miałem zwykłe lampy i adaptery byly dawane na koncówi i podłanczane 2 przewody do modułu comfort

W takim razie podłącz interfejs i odczytaj oznaczenie MCE (09 - Centr Ele.). W głównym ekranie sterownika znajdziesz symbol 8E0 907 279 * (gwiazdka oznacza literę - H, K i M to moduły LOW, natomiast J, L i N to moduły HIGH).