Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Jak włączyc funkcje COMING LEAVING HOME

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów

chciałbym włączyć przez komputer w mojej B7 funkcje zapalania świateł mianowicie chodzi mi o to ze gdy będę otwierał lub zamykał auto za pomocą centralnego zamka żeby włączały mi się automatycznie halogeny i oświetlały drogę. z góry dziękuję za odp.i przepraszam jak watek się powtórzył ale nie moge nic o tym znaleźć Pozdrawiam.

Opublikowano
Witam wszystkich klubowiczów

chciałbym włączyć przez komputer w mojej B7 funkcje zapalania świateł mianowicie chodzi mi o to ze gdy będę otwierał lub zamykał auto za pomocą centralnego zamka żeby włączały mi się automatycznie halogeny i oświetlały drogę. z góry dziękuję za odp.i przepraszam jak watek się powtórzył ale nie moge nic o tym znaleźć Pozdrawiam.

Troszkę pracy z tym będzie - rozumiem, że lusterko masz zwykłe a po prawej stronie włącznika świateł nie ma pokrętła dla C/LH?

Opublikowano
  • Autor

oj nie mam pokrętła i mam zwykłe lustra :(:(

Opublikowano
oj nie mam pokrętła i mam zwykłe lustra :(:(

Tu masz całe info jak to dorezac :zdjecie::arrow2:http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?70477-ALL-B7-Czujnik-deszczu-%B6wiate%B3-lusterko-fotochrom-oraz-coming-home/page8

Opublikowano
oj nie mam pokrętła i mam zwykłe lustra :(:(

No to troszkę rezania Cię czeka:

- nowy moduł centralnej elektryki

- włącznik świateł z funkcją AUTO

- lusterko

- jak się uprzeć to i nowa przednia szyba

Opublikowano

Bart, ja u siebie w B6 mam tą funkcje ale chciałbym żeby na auto w ciągu dnia świeciły światła dzienne a na noc przełączały na mijania. Da się to tak zrobić?

Opublikowano
  • Autor

kolego u mnie jest tak i nie wiem czy bede musial zmienic wlacznik bo mam teraz xenon i swiatła dzinne mam ustwione na pozycji wyłączonej i chodzi tylko dzienny przód potem na pozycji swiateł pozycyjnych chodza pozycje przód tył a na pozycji walczone swiatla chodzi xenon a i jak przekrece kluczyk i go wyjme to gasnie wszystko a włacznik zostaje na pozycji wlaczonych swiatel i nie swietła pozycje tylko jak by bylo wszytko wyłaczone czy bede miaial zmienic wlacznik na AUTO tez ???

wiadomo jak mma na pozycji swiatel dziennych to poco ma chodzic a sobie sam zmienia na xenon to widocznie juz sie robi ciemno to wtedy funkcja COMING LEAVING HOME mogła by działać bo tak naprawde nie zalezy mi zeby sama sie dostosowała do zmierzchu tylko sam bym ja sobie wlaczl jak bym mial walczony xenon to tez ma chodzic -moze by nie potrzebne bylo zakup lustra i czujki ???

Opublikowano

Moje auto wyjechalo z fabryki z tą funkcja. I chciałbym żeby na wyłączonych były wyłączone, na auto żeby dopasywał (dzienne/mijania). Funkcje CLH włączam pokrętełkiem obok regulacji świateł.

Opublikowano
kolego u mnie jest tak i nie wiem czy bede musial zmienic wlacznik bo mam teraz xenon i swiatła dzinne mam ustwione na pozycji wyłączonej i chodzi tylko dzienny przód potem na pozycji swiateł pozycyjnych chodza pozycje przód tył a na pozycji walczone swiatla chodzi xenon a i jak przekrece kluczyk i go wyjme to gasnie wszystko a włacznik zostaje na pozycji wlaczonych swiatel i nie swietła pozycje tylko jak by bylo wszytko wyłaczone czy bede miaial zmienic wlacznik na AUTO tez ???

wiadomo jak mma na pozycji swiatel dziennych to poco ma chodzic a sobie sam zmienia na xenon to widocznie juz sie robi ciemno to wtedy funkcja COMING LEAVING HOME mogła by działać bo tak naprawde nie zalezy mi zeby sama sie dostosowała do zmierzchu tylko sam bym ja sobie wlaczl jak bym mial walczony xenon to tez ma chodzic -moze by nie potrzebne bylo zakup lustra i czujki ???

Jeśli masz ksenony to MCE będzie już w wesji HIGH - jedna robota odchodzi :thumbup1:

Moje auto wyjechalo z fabryki z tą funkcja. I chciałbym żeby na wyłączonych były wyłączone, na auto żeby dopasywał (dzienne/mijania). Funkcje CLH włączam pokrętełkiem obok regulacji świateł.

Na fabrycznym sprzęcie raczej nie będzie to możliwe.

Opublikowano
  • Autor

ale ksenon dokładałem bo miałem zwykłe lampy i adaptery byly dawane na koncówi i podłanczane 2 przewody do modułu comfort

Opublikowano
ale ksenon dokładałem bo miałem zwykłe lampy i adaptery byly dawane na koncówi i podłanczane 2 przewody do modułu comfort

W takim razie podłącz interfejs i odczytaj oznaczenie MCE (09 - Centr Ele.). W głównym ekranie sterownika znajdziesz symbol 8E0 907 279 * (gwiazdka oznacza literę - H, K i M to moduły LOW, natomiast J, L i N to moduły HIGH).

Opublikowano
  • Autor

oki podjade do kumpla i zobaczymy co tam jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.