Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] Czarny Avancik by lennox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu się zebrałem i po prawie roku chciałem się pochwalić moją niunią. :naughty:

Audi A4 Avant 1.9 BRB z 05.2007r. bez DPF

Wyposażenie:

- Pakiet Sport Edition E3J (zawias, fotele, tarcze hamulcowe, skóry gdzieniegdzie :naughty:)

- Navi BNS 5.0

- Bluetooth z obsługą telefonu przez kierownicę

- Kierownica czteroramienna multi

- Skórzana kierownica, gałka zmiany biegów

- listwy szczotkowane ALU

- Lusterko fotochromatyczne

- Czujnik zmierzchu/deszczu

- Coming-leaving home

- Felgi 17" S-line lato/ Ori 16" zima

- Pakiet chrom (listwy okien, relingi)

- Parktronic

- 4xel.szyby

- kolorowy FIS

- tempomat

- 6 jaśków

- podgrzewane lusterka

- nagłośnienie ASS

- zawias 1BE

- sportowe fotele z elektryczną regulacją lędźwi

- większe niż w serii tarcze hamulcowe (tylko nie mogę się doszukać jakie)

- szkło atermiczne (zielone)

Planowane mody:

- RNS-E... done :jerk:

- BOSE

- chips... (prawdopodobnie z CAHA, BRD lhb AWX) - done by V-Tech (bez zmiany dmuchawy)

- grzane stołki

- Fela 18" RS4

- ściema szyb

- webasto

Fotki z zeszłego roku:

forum2nk.jpg

forum3u.jpg

forum4h.jpg

forum5w.jpg

forum12.jpg

vtecho.jpg

Opublikowano

Ładny avancik :thumbup1:

Opublikowano

Bryka jak sie patrzy ,troche pomodzisz i bydzie ekstra

Opublikowano
  • Autor

bydzie, bydzie :naughty:

mam nadzieje :thumbup1:

Opublikowano

W końcu się ujawniłeś:naughty:

Planowane mody na plus :good:

Opublikowano

Lenox troszkę modów i bedzie :kox:

ps. felunek zrobi robote

ps. a xenon gdzie ?

Opublikowano
  • Autor

powoli powoli

1. czips

2. RNS-E + Bose

3. buty

4. grzane stołki

5. webasto

6. xenony

Opublikowano

zapomniałeś o felunku ;)

Opublikowano
  • Autor
powoli powoli

1. czips

2. RNS-E + Bose

3. buty

4. grzane stołki

5. webasto

6. xenony

:whistling:

Opublikowano

ups, nie zauwazyłem :kwasny:

Opublikowano
powoli powoli

1. czips

2. RNS-E + Bose

3. buty

4. grzane stołki

5. webasto

6. xenony

Ja bym jwszcze kilka pozycji dopisał :whistling:

Opublikowano
powoli powoli

1. czips

2. RNS-E + Bose

3. buty

4. grzane stołki

5. webasto

6. xenony

Ja bym jwszcze kilka pozycji dopisał :whistling:

Daniel dobrze gada , lotka na klapa s-line , listwy dzwi S4 ,2 kominy ,zderzak s-line i gril S4 i bydzie git malina

Opublikowano

ładne autko :good: no i lista na początek niczego sobie ale tak jak koledzy piszą ona się nie kończy nigdy chyba... :kox:

Opublikowano

Bankowo się nie skończy jak trafił na to forum... :kox: Bezawaryjności! :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

update: czips by V-TECH :naughty:

jestem za***iście zadowolony z wykonanej roboty, mimo że turbo troszkę przeładowywało, chłopaki dali radę. :banan:

jazda o niebo lepsza szczególnie w zakresie 2.300-2.800 czyli w takim zakresie jak najczęściej jeżdżę.

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

wykres w pierwszym poście :wink:

Opublikowano

autko oblukane na żywo :decayed: fajniutka sztuka a po ćipsie na pewno dostało skrzydeł :naughty:

Opublikowano

Lennox gratuluje wykresu :):wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i wyrezane RNS-E :jerk:

po ciężkich bojach się udało :kox:

PS> Z dedykacją dla Siemiana :baseball::drunk:

Opublikowano

A fotki gdzie :wink: co ci sperdzielił Siemianek :wink:

Opublikowano
  • Autor
A fotki gdzie :wink: co ci sperdzielił Siemianek :wink:

będą będą - może dzisiaj wieczorkiem albo jutro :hi:

Nie wiadomo czy to Siemianek - śledztwo w toku :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.