Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błędne wskazania poziomu paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie pomocy wymieniłem licznik bo poprzednik padł podobno o tych samych numerach tak mnie zapewniał sprzedający :) ale do rzeczy po tej wymianie wskaznik od poziomu paliwa dziwnie działa tzn rezerwa włącza sie juz od od tej pierwszej białej kreski przed czerwonymi kreskami rezerwy i na tej rezerwie przejezdzam góra 50km na starym liczniku było wszystko ok. Robiłem test zegarów vagiem i wskazówki od obrotościomierza, wskażnika temperatury i paliwa stoją pionowo lecz przesuniete o 1 mm w prawa strone natomiast wskazówka od predkościomierza zatrzymuje sie na 100km. Na staarym liczniku jak miałem na 5biegu 90km/h to wskazówka obrotościomierza była na 2tys obrotów teraz przy tej predkośc jest 1do 2 mm powyżej 2tys obrotów. O co tu chodzi głównie chodzi mi o ten wskaznik poziomu paliwa. Prosze o pomoc bo juz 3 razy wyjezdziłem ON :(

Pozdrawiam

aha auto to audi a4 :)1.9tdi 1z 1995 rok

miQCF.jpg

Opublikowano

z tego co pamiętam możesz vagiem zmienić przy ilu litrach ma zapalić się rezerwa

Opublikowano

A co padło w poprzednim?

Opublikowano
  • Autor

w poprzednim padł obrotościomierz i prędkosciomierz raz działało a raz nie tragedia. To musze poszukać jak vagiem zmienić ta rezerwę tylko chocaż to nie zmieni probemu bo paliwa jest koniec jak wskazówka jest jeszcze przed czerwonymi kreskami. Tak jak by ta wskazówka była zdjęta i żle załozona a moze własnie tak jest?????? moze na włączonym zapłonie bym ją zdjął ustawił jak powinna być ???

Opublikowano

ja wskazówki zawsze ustawiam na teście zegarów

Opublikowano
  • Autor

aju prosze napsz jak to ja tez tak zrobie

Opublikowano

na wlaczonym zaplonie mozna zakladac ale tylko gdy nie masz paliwa w zbiorniku i wtedy po zaplonie zakladac w pozycji "zerowej"

Opublikowano

rozbierasz zegary, robisz test wskazówek, małe mają stanąć dęba, ustawiasz idealnie w pionie, kręcąc zawsze w LEWO

Opublikowano
  • Autor

aha w ten sposób wielkie dzięki aju jutro zabieram sie do roboty

Opublikowano
  • Autor

zaraz ide ustawic wskazówki tylko jeszcze jedno pytane czy wskazówka prędkościomierza też ma stać pionowo czyli na 110km/h???????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.