Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Który komplet wybrac?


mkowol

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, są 2powody dla których ktoś maluje felgi. Albo była któraś krzywa i poszła do naprawy, wtedy maluje wszystkie, albo miała ubytki jak ktoś przywalił w krawężnik, no to wiadomo że można zlikwidować te obtarcia czy wgniecenia a później pomalować. To loteria. Najlepiej osobiście jechać i sprawdzić na wulkanizacji czy nie mają jakiś defektów. A 2powód to po prostu ktoś chciał sobie odnowić felgi i je maluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem pozycja nr.1 jest w dogodnej cenie,za same felgi w tym wzorze to max 1200zł opony i tak musisz kupić,a propo lakierowania to oczywiście najlepiej jest gdy felga jest oryginalnie pomalowana,nie odświeżana bo to nie jest już tam twardość lakieru i wytrzymałość co ori lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne które do tej pory mi się podobają, a myślę tu o 5ramiennych, ale jeśli wziąść pod uwagę że dużo aut jeździ na takim wzorze to wolałbym poszukać innych w niższej cenie. Ale jak to mówią, kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mkowol, napisz przede wszystkim do jakiego auta mają być te felgi ;) wtedy będzie może łatwiej coś doradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jesteśmy na forum Audi to do jakiego innego auta by chciał fele? :grin:

no wg mnie wkładanie felg od b8 do b5 i na odwrót to bzdura (czyt. obciach), no ale kolega chce poznać nasze opinie więc dlatego pytam o model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kupiłem felgi nr 4, jak przyjdą to się okaże czy to była dobra decyzja, a do tego oponki http://www.oponeo.pl/dane-opony/vredestein-ultrac-cento-225-45-r17-94-y-xl

Sam mam felgi DTM 18" od tego sprzedającego - odbierałem osobiście, jako, że mam 20km do niego:wink: Człowiek ma wulkanizację, sprzedaje felgi, opony, itp. Moje też były malowane, bo miały kilka rysek na frontach, a miały wyglądać jak nowe - chyba zresztą wszystkie sprzedawane felgi odnawia w ten sposób (na marginesie dodam, że lakierowane są naprawdę solidnie - nic się nie łuszczy, nie odchodzi).

Będziesz zadowolony:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...