Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

naklejka na masce :naughty:, sorry za plagiat :kox::wink:

zaden plagiat.. ja tam mam od 1,5 roku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a to spoko , fajnie to wygląda u PUMY to i ja sobie pyknąłem :kox:

Opublikowano

PUMA i tak w dywizjonie nie jest więc to nie aktualne:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
a to spoko , fajnie to wygląda u PUMY to i ja sobie pyknąłem :kox:

a fota?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
a to spoko , fajnie to wygląda u PUMY to i ja sobie pyknąłem :kox:

a fota?? :decayed:

tu coś widać :kox:

b6division.png

Opublikowano

Mikaszi zdradzisz ile takie fele jak Twoje kosztuja w UK? Mam frapke na takie do siebie bo RS6 mi sie znudzily... aTy masz 18 czy 19?

Opublikowano
  • Autor

tak 18"

no jak teraz tak na szybko patrzę to trzeba dać tak 350F+ za komplet

ja dałem za moje 150F ze zużytymi oponami no ale trochę polować musiałem :wink:

Opublikowano

Furka super się prezentuje :slina:

powiedz mi koła co masz 8,5J ET 29 weszły bez problemu czy coś trzeba było przerabiać? Pytam bo sam zakupiłem od A5 R17 8,5J ET 29 tyle że oddałem je do regeneracji i malowania a nie zakładałem ich ponieważ opon jeszcze nie mam.

Opublikowano
  • Autor
Furka super się prezentuje :slina:

powiedz mi koła co masz 8,5J ET 29 weszły bez problemu czy coś trzeba było przerabiać? Pytam bo sam zakupiłem od A5 R17 8,5J ET 29 tyle że oddałem je do regeneracji i malowania a nie zakładałem ich ponieważ opon jeszcze nie mam.

nic nie musiałem przerabiać i jak widzisz wszystko dobrze leży ,do pełni szczęścia potrzebne ci jeszcze pierścienie centrujące bo w felgach z A5 jest większy otwór centrujący :wink:

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź bo słyszałem takie głosy, że nadkole będzie trzeba rezać pod nie :kwasny:

a zawias jaki jest u Ciebie?

Opublikowano
  • Autor
Dzięki za odpowiedź bo słyszałem takie głosy, że nadkole będzie trzeba rezać pod nie :kwasny:

a zawias jaki jest u Ciebie?

nic nie będzie tarło a te bzdury piszą ludzie którzy nigdy tego nie próbowali, tylko celuj w opony o szerokości 225 i węższe

mam gwint KONI z regulacją twardości

Opublikowano

wez sie mikasz przestan chwalic, pewnie zonie/dziewczynie tak czesto zdjec nie robisz jak tej audicy :)

Opublikowano

a jak się reguluje twardość w gwincie??

Opublikowano
  • Autor
wez sie mikasz przestan chwalic, pewnie zonie/dziewczynie tak czesto zdjec nie robisz jak tej audicy :)

żonie , i ci powiem że masz rację i nawet żona mi powiedziała to samo :decayed:

Opublikowano

hmmm skąd ja to znam :naughty: nie znam prawdy ale mogę się założyć że na pewno najwięcej zdjęć ma fury :kox:

Opublikowano
  • Autor
hmmm skąd ja to znam :naughty: nie znam prawdy ale mogę się założyć że na pewno najwięcej zdjęć ma fury :kox:

:kox: co będę ściemniał

50% zdjęcia furki

30% dzieciaki

20% żona

Opublikowano

no co Ty... aż 20?? :facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

z tego co powiedziała moja to:

"na mnie 1%,

na małego 3 %

na autko 96%"

Opublikowano
  • Autor

:wink:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

no co Ty... aż 20?? :facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

z tego co powiedziała moja to:

"na mnie 1%,

na małego 3 %

na autko 96%"

u mnie jeszcze tak źle nie jest , ale dużymi krokami zbliżam się ku temu :decayed:

---------- Post dopisany 14-05-2013 at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2013 at 21:44 ----------

nie to żebym się chwalił

img7275w.jpg

:kox:

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

lustro 8E0 857 511 B 6PS

włącznik 8E0 941 531 B

Opublikowano

Montuj na gablotę teraz, będzie kox :kox:

Opublikowano
  • Autor

na razie założę to tylko tak prowizorycznie , żeby chociaż fotochrom działał, bo jak pomyślę ile trzeba zrobić przy przejściu MCE z low na high to mnie krew zalewa :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.