Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

moje graty były już trochę zmęczone i wykonane z tego wycierającego się plastiku , a że akurat się trafił zestaw w bardzo dobrej kasie i do tego w chromie to sobie wymieniłem, a tej szufladki i tak nie używałem :wink:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

aha i zapomniałem dodać

tylnego zderzaka chyba jednak nie będzie bo potencjalny sprzedawca poleciał w chu... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanowczo ładniej to wygląda niż szufladka :wink:

podoba mi się to co zrobiłeś z wnętrzem auta :kox::kox::kox: kiedy kolorowy fis ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :hi:staram się :wink:

a co do kolorowego fisa to jest w planach i cały czas szukam :naughty:

dodatkowo już mam i czeka na montaż

-kamerka cofania wraz z całym panelem

-heble przednie S4

-lustro wewnętrzne fotochrom B6 z kompasem

-włącznik auto

-panel clh

-MCE F

-elektrycznie składane lusterka

-nowy zawór EGR

-szyba przednia prawa i tylna lewa bo moje są trochę porysowane od otw/zamk i mnie to wkurw....

idą do mnie także przełączniki szyb w chromie z B8

wszystko ładnie pięknie tylko jak zwykle brak czasu żeby cokolwiek ruszyć :kwasny:

a i zapomniałem jeszcze o jednym , po podłączeniu bose tylko sam tył buczy mi z subwoofera co mnie juz powoli zaczyna wkurw... , ale też nie ma czasu tego ogarnąć

mam nadzieję że za dwa miechy na urlopie w PL będzie więcej czasu żeby coś ogarnąć ale jak znam życie i mojego braciaka to będzie tylko :dancing::drinks::drunk::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet 5 minut nie wytrzymałem siedząc na tym rancie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

no i Bosssenka już mi nie buczy :banan:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/index35.html#post3602046

---------- Post dopisany 24-06-2013 at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 17:06 ----------

było dzisiaj małe rezanko :naughty:

2oj6.jpg

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

q39.JPG

77ea.jpg

xn36.jpg

n259.jpg

hebelki przednie S4 B5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku sierpnia jadę do Polski , to może znajdę więcej czasu żeby to ogarnąć

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

i kogoś kto mi to ogarnie bo sam to raczej bym z tydzień i dzień i noc siedział :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był o tym cały wątek. Dzwonili do niemieckiego ASO gdzie gość powiedział, że ewidentnie nie wystrzeli bo podawany jest inny sygnał. Były też fotki i relacje osób z przemienionymi kierownicami gdzie poduszki nie wystrzeliły.

Chętnie zobaczę ten wątek z fotkami niewystrzelonych poduszek po wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był o tym cały wątek. Dzwonili do niemieckiego ASO gdzie gość powiedział, że ewidentnie nie wystrzeli bo podawany jest inny sygnał. Były też fotki i relacje osób z przemienionymi kierownicami gdzie poduszki nie wystrzeliły.

Chętnie zobaczę ten wątek z fotkami niewystrzelonych poduszek po wypadku.

Link w sigu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy tego swapu :wink:

---------- Post dopisany 30-06-2013 at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 18:42 ----------

wczoraj wymieniłem zawór EGR bo już tak z niego ciekło że wszystko do około było uwalone

najbardziej zdziwił mnie ten widok

oi4z.jpg

1j00.jpg

kompletnie zatkany otwór gdzie idzie rurka recylkulacji spalin, rurka w miejscu połączenia z egr wyglądała podobnie :shock3:

co dziwne czyściłem go wraz z kolektorem ssącym jakiś rok temu , gdzie też było pełno tego olejowego smalcu i znowu się tak zasyfił . Kolektor ssący i przelot przez egr czysty

założyłem nówkę sztukę wahlera , zobaczymy ile pośmiga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pieknie :P nie martw sie to norma:P ja podobnie czyscilem to jakos pol roku temu a wczoraj z ciekawosci to rozebralem i Egr podobnie wygladal :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie , jak będę w PL to sie wszystko jakoś ogarnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...