Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka masz to prze piekne tyle pracy wsadzonej bravo

Opublikowano

perfekt :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie :hi:

Staram się :wink:

Opublikowano

siemka jakie dalsze plany co jeszcze brakuje twojej perelce

Opublikowano
  • Autor

Plany są takie że zależy co wpadnie.

Mam jeszcze pare gratów które leżą i sie kurzą np:

- podłączyć grzanie tylniej kanapy

- roleta elektryczna tył

- kolorowy licznik

- bixy + soczewki B8 + paski led z S6 ( nie mogę jakoś ostatnio znaleźć natchnienia żeby je złożyć)

- włącznik auto + mce F leżą już ze trzy lata

- DVD z usb i kamera cofania też już jakieś dwa lata leżą

...więc coś tam sie dzieje :wink:

Na wiosnę chciałbym podnieść moc tak do 200KM, czyli zmiana turbawki , fmic i tarcza sprzęgła obita kevlarem.

Myślałem też o skrzyni 6 i Q ale to już większa zabawa , więc odpuściłem.

Edytowane przez miszka

Opublikowano

plany zacne nic tylko powodzenia w dążeniu do celu

Opublikowano
  • Autor

plany zacne nic tylko powodzenia w dążeniu do celu

Dzięki wielkie :hi:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

niema za co mi troszku powoli idzie brak czasu

ale bede na bieżąco z twoim tematem

Opublikowano

A jak ja Ci pisałem, że 'natchnienia nie mam' parę miesięcy temu, to się śmiałeś... Hehehe...

Opublikowano
  • Autor

A jak ja Ci pisałem, że 'natchnienia nie mam' parę miesięcy temu, to się śmiałeś... Hehehe...

Wiek ?!

Kurczę jakoś wcześniej miałem większy dryg do wszystkiego , ale to w większości też przez tą porę roku. A tym bardziej w UK , szaro i zimno , co chwila deszcz i tak aż do drugiej połowy marca :(

Wysłane z Ipka

niema za co mi troszku powoli idzie brak czasu

ale bede na bieżąco z twoim tematem

Nie jest źle. Najważniejsze żeby obrać dobry kierunek. Wiadomo człowiek chciałby wszystko ale promyśl co to by była frajda z rezania jak byś sobie do samochodu wszystko włożył w jeden dzień.

Wysłane z Ipka

Opublikowano

Michał wszystkie graty muszą nabrać mocy urzędowej także położenie dobrze zrobi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Michał wszystkie graty muszą nabrać mocy urzędowej także położenie dobrze zrobi :decayed:

Oj nabierają , nabierają [emoji6][emoji41][emoji106]

Opublikowano

hehehe byle się nie sfermentowały :D :D

Opublikowano
  • Autor

hehehe byle się nie sfermentowały :D :D

:decayed:

Panie a ty coś działasz jeszcze przy furaczu czy już tylko tankowanie ?

Opublikowano

Działam Panie działam :D

masz spy foto

VYIikW6.jpg

Opublikowano
  • Autor

Działam Panie działam :D

masz spy foto

VYIikW6.jpg

... [emoji15][emoji15][emoji15] nie było pytania :wink:

Opublikowano

muszę coś z tymi fifkami wymyslec

bo jednak 101 RS nie dają do końca rady...

Opublikowano
  • Autor

muszę coś z tymi fifkami wymyslec

bo jednak 101 RS nie dają do końca rady...

Masz jakiś temat z tym wozidłem żeby oblukać ;)

Opublikowano

jeszcze nie.. aktualnie nie mam czasu na pierdoły :D

wpadło turbo caha i muszę zrobić program moc nie mogę Ci odstawać i musi być 200+ :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

6SSNVbIl.jpg

:kox::hi:


3xoU5Qpl.jpg


hwolBYWl.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.