Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

no na zimówki to się nawet nie szykuje bo u mnie śnieg to tylko na zdjęciach, mam tego furacza już prawie 5 lat i zimówek jeszcze nigdy nie zakładałem :grin:


ogólnie myślałem żeby zejść gwintem trochę w dół ale szkoda mi nowo zrobionych nadkoli , może jak dorwę inna fele , bo tych nie da rady bardziej schować , no chyba że oponą 215 ale to nie dla mnie :P


No i wkońcu poukładałem wszystko jak trzeba w pierwszym poście :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie Leniu :D

Tylko musze zainwestować w jakiś dobry aparat i ogarną jakieś lepsze zdjęcia jak furka wygląda teraz bo te zdjęcia wykonane nawet iphonem 5s też pozostawiają dużo do życzenia [emoji107]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu bym widział rotor w 19". Albo jakieś vosseny czy inny badziew;)

Toś takiego mi się widzi :kox:

577be8ae41357a7040fa7f24e295ccd1.jpg

Tylko nie wiem jak ja bym jeździł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nizej maja i jezdzo :P felgi na nie i ten pakiet tez na nie,teraz jak masz fura naprawde wyglada,co malysz mi nigdy sie nie podobal,jeszcze w tym kolorze :P ale naprawde widac ze to nie pierwsze lepsze z gumtree czy jebaja!Szacun za ten srodek ze ogarnales "rodzinnie",te felgi w sumie z audi tez nie sa zle,maly concave maja,moze guma 215 i nizej,no ale cos wspominales ze nie dla ciebie,ja na 9" mialem dlugo dlugo 215/35 i nie bylo najgorzej,szczegolnie na powietrzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... felgi na nie i ten pakiet tez na nie ........

Co do felg to się zgodzę nie każdemu mogą sie podobać ale pakiet ? Co byś lepszego włożył? Moim zdaniem połączenie tyłu s4 ze zrobionym na gładko przodem S-Line i grillami z eSy to najlepsza i najlepiej wyglądająca opcja. No chyba że ty wolisz bodykity w włókna ala Calibra itp.

... ale naprawde widac ze to nie pierwsze lepsze z gumtree czy jebaja!

Na gumtree czy ebayu to kupisz b6 z pakietem s-line czy rs jedynie ze znaczkiem na klapie :decayed: i to tyle z tego pakietu :wink: , ktoś zołoży koła typu rs i już w opisie aukcji krzyczy replika rs4 :decayed: gdzie widać zwykły kondon.

nizej maja i jezdzo :P Szacun za ten srodek ze ogarnales "rodzinnie",te felgi w sumie z audi tez nie sa zle,maly concave maja,moze guma 215 i nizej,no ale cos wspominales ze nie dla ciebie,ja na 9" mialem dlugo dlugo 215/35 i nie bylo najgorzej,szczegolnie na powietrzu :)

Plan był taki że samochód ma wyglądać inaczej i rzucać sie w oczy. I powoli sie ogarnia. Kolor, jak bedzie następna to też niebieska. Co do felg to u mnie poprostu niżej sie nie da jeździć , a nie raz i nie dwa próbowałem. Wszędzie dookoła spowalniacze jak dla tirów :facepalm: . 215/35 na 18 to już raczej lekki hardcore , szkoda felg i samochodu bo nigdy nie wiadomo kiedy cie jakaś większa dziura spotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to u mnie poprostu niżej sie nie da jeździć , a nie raz i nie dwa próbowałem. Wszędzie dookoła spowalniacze jak dla tirów :facepalm: . 215/35 na 18 to już raczej lekki hardcore , szkoda felg i samochodu bo nigdy nie wiadomo kiedy cie jakaś większa dziura spotka.

Potwierdzam. U mnie siedzi 215/35, do tego zawieszenie -30 i na spowalniaczach musze 5km/h jechać. Nie wspominając już o tym, że do roboty jadąc mam ich 13 sztuk. A jak rodzinę załaduje to w ogóle jest kabaret. Więcej nie pójdę w taki set up...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to u mnie poprostu niżej sie nie da jeździć , a nie raz i nie dwa próbowałem. Wszędzie dookoła spowalniacze jak dla tirów :facepalm: . 215/35 na 18 to już raczej lekki hardcore , szkoda felg i samochodu bo nigdy nie wiadomo kiedy cie jakaś większa dziura spotka.

Potwierdzam. U mnie siedzi 215/35, do tego zawieszenie -30 i na spowalniaczach musze 5km/h jechać. Nie wspominając już o tym, że do roboty jadąc mam ich 13 sztuk. A jak rodzinę załaduje to w ogóle jest kabaret. Więcej nie pójdę w taki set up...

Żeby to były jeszcze te spowalniacze typu jeden przez całą długość jezdni to ok , ale u mnie są te po 3 w rzędzie , nie ma szans żeby nie przyhaczyć.

A jak tam furka? Coś działasz z tym co pisałeś? Mam nadzieje że wszystko skończy sie tylko na wymianie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uu No to lipa :( to jak na razie masz z głowy tuningi,a już miałem

Radzić moze

By tak pokusił się o 19" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek będzie gotowy. Chodziło mi o napinacz przy rolkach. Żadne 19... 18' w zupełności wystarczą [emoji6]

Poza tym, jako, że nie znalazłem zderzaka pod spryski i PDC dałem swój do porzadnego sklejenia i malowania. Może wreszcie będzie jakoś wyglądał...

Edytowane przez barrowiec1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek będzie gotowy. Chodziło mi o napinacz przy rolkach. Żadne 19... 18' w zupełności wystarczą [emoji6]

Poza tym, jako, że nie znalazłem zderzaka pod spryski i PDC dałem swój do porzadnego sklejenia i malowania. Może wreszcie będzie jakoś wyglądał...

No to dobrze że wszystko dobrze się skończyło , przy dieslu by nie było tak ciekawie.

Co do zderzaka to pamietam jak jakiś czas temu pisałeś że żadnego ulepa nie bierzesz pod uwagę , tylko ori ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zderzaku poszło łączenie góry z dołem i dlatego ciulowo wyglądało. Poza tym połamały się zaczepy przy nadkol i dlatego odstawało na bokach. Zaczepy już kupione i będzie git majonez.

I znajdź mi S-line z pdc i spryskami... [emoji10]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...