Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Syrena ORI alarmu wyje za słabo


ZuKeRs

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przez przypadek przetestowałem działanie ori alarmu w B7.

Ku mojemu zdziwieniu syrena od ori alarmu wyje naprawde słabo :kwasny:

Jest jakaś szansa na podwyższenie głośności vagiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej nie ma mozliwosci regulacji glosnosci syreny. sprawdz w jakim jest stanie czy nie brudna styki zasniedziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wymienić na inną, ponoć jak baterię w tej syrenie są na wykończeniu to syrena cicho piszczy. Ja zamówiłem na allegro inną i jutro będę zakładał, zobaczymy czy pomoże i będzie głośniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam takie coś

1j0 951 605

co to za ustrojstwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam takie coś

1j0 951 605

co to za ustrojstwo ?

Te syreny montowali też chyba w skodzie octavii i vw golfie, ogólnie starszy typ. Ja zakupiłem ten: http://allegro.pl/syrena-alarmu-alarmowa-vw-audi-1k0951605d-i2177057953.html

I co lepiej wyje ta z aukcji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek napiszę, bo dopiero co ją zamówiłem i jeszcze do mnie nie doszła. Sam jestem ciekaw i mam nadzieje że tak będzie.

Niestety, gość wysłał mi zepsutą mam błąd na vcsd 01134 - Alarm Horn (h12) 28-00 Short to plus i 01134 - Alarm horn(h12) 49-00 No Communications. Muszę chyba wymienić u sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowilem nowa ori do B6/B7 8L0 951 605 A

jak wymienie dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez przypadek przetestowałem działanie ori alarmu w B7.

Ku mojemu zdziwieniu syrena od ori alarmu wyje naprawde słabo :kwasny:

Jest jakaś szansa na podwyższenie głośności vagiem?

W jaki sposób przetestowałeś alarm?:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowilem nowa ori do B6/B7 8L0 951 605 A

jak wymienie dam znac

Jak tam ZuKeRs działa ta Twoja syrena? Ja dostałem drugą po reklamacji i też mi nie działa. Problem chyba jest w tym, że ja mam wsadzoną ori bosha, a w nowszych autach montowali również firmy Cobra i taką też kupiłem. Na oko wyglądają podobnie, ale we wnętrzu coś na bank pozmieniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdazylem przed wyjazdem do pracy wziac sie za to - tak apropo gdzie jest montowana ori syrena alarmu???

alarm testowalem tak - zamkniecie auta z pilota przy otwartej szybie, po uzbrojeniu alarmu - ok 5 sek wsadzalem leb do srodka i alarm sie zalacza

problem w tym ze syrena wyje, na poczatku cicho potem ciut glosniej i znowu ciszej i tak na przemian, koledzy na spocie mowia ze tak jest w ORI i wszystko wporzadku, jednak mi to nie wystarcza

oczywiscie jest dodatkowy alarm i tam syrena napierd...la glosno bo wstawiona najglosniejsza dostepna na rynku 130 decybeli a nie te gowna co montuja z alarmem za 15zl <- to nawet muchy nie przestraszy

syrene kupilem oczywiscie uzywana, o numerze 8L0 951 605 A a jaka mam u siebie to nie wiem bo nawet sie za to nie zabralem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...