Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TDI ASV - słabo przyśpiesza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam gorącą prośbę o pomoc, auto mojego staruszka, nie chce przyśpieszać, poza tym czasami jakby się dławiło przy przyśpieszaniu. Turbo pada? od czego zacząć?

Błąd jaki się pojawił:

Control Module Part Number: 038 906 018 FB

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0110SG 2167

Software Coding: 00005

Work Shop Code: WSC 06402

1 Fault Found:

17958 - Charge Pressure: Control Deviation

P1550 - 35-00 - -

BS:

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76444.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76445.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76446.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76447.html

Dynamiczne:

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76448.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76449.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76450.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76451.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76452.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76453.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76454.html

Normal:

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76455.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76456.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76457.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76458.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76459.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76460.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76461.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76462.html

pzdr

Opublikowano

Do sprawdzenia:

- szczelnosc dolotu

- szczelnosc/droznosc przewodów ukladu podcisnienia

- sam zawór N75

Opublikowano

na jakiej podstawie tak twierdzisz,moze by tak wlasciciel zrobil logi bez trybu awaryjnego

Opublikowano
  • Autor

możesz rozwinąć? jak to zrobić, robiłem wg. instrukcji.

Opublikowano
na jakiej podstawie tak twierdzisz,moze by tak wlasciciel zrobil logi bez trybu awaryjnego

Dzieki Patryk za czujnosc.

Rutyna to niedobra rzecz zwłaszcza jesli chodzi o diagnostyke czyjegoś samochodu.

Moze tak.

Gasisz samochód.

Odpalasz... podlaczasz VAG...i jazda z logowaniem... i tak obie grupy 010 i 011

Opublikowano

Sprezarka kompletnie zawalona sadzą... nie zwlekaj z czyszczeniem.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za zainteresowanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.