Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie zregenerować maglownicę


alienstarmc

Rekomendowane odpowiedzi

Moja maglownica była regenerowana w Warszawie zaraz po zakupie, ale nie wiem w którym miejscu (pewnie gdzieś w Zachodniej części Warszawy). Zapłaciłem wtedy 1200 za samą regenerację. Samochód stał już w warsztacie więc nie rozglądałem się za innymi ofertami. Powodem regeneracji była nieszczelność. Do dziś nie ubywa grama płynu, ale z czasem pojawiał się coraz większy luz i dziś mam stuki (klekotanie) przy ruszaniu na skręconych kołach (przeguby nowe). Regeneracja więc polegała pewnie tylko na wymianie uszczelniaczy. Swoją drogą ku...sko drogo mnie to wyniosło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Niektórzy mówią, że cena regeneracji zależy od jej stanu. A co w wypadku kiedy wysyłają maglownicę pobierając kaucję? A jeśli przy zwrocie okaże się, że stan (w ich mniemaniu) okaże się tragiczny? Nie zwrócą części kaucji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, odgrzewam kotleta.

We czwartek jadę na testy mojej maglownicy do Argo. Po rozmowie z gościem z tego zakładu trochę się uspokoiłem.

Będą przy mnie sprawdzać magla i jeśli okaże się ,że oni spieprzyli , to dawają mi nowy olej do przekładni a montaż/demontaż będziemy się dogadywać. Brzmi to rozsądnie, tylko to "ale"!!! Bo gdy będą mi wmawiać ,że mechanik np.nie przepłukał układu czy coś innego, to mnie chyba poniesie.Na maglu śmigałem niecałe dwa miechy, więc chyba jest coś nie hallo.

Dam znać dla potomnych,jak skończyła się moja przygoda z regeneracją magla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki,właśnie wymontowałem maglownice,bo oring pękł.Mam pytanie gdzie kupie zestaw naprawczy do maglownicy?pytałem u mnie w hurtowni i nie ma nic takiego.W serwisie audi mam pytać???

kolego mam taki sam problem jak ty. od miesica ubywało mi płynu nie duzo ale ubywało.w sobote obejzałem wszystko i zobaczyłem pocaca sie gume na drazku z lewej strony i postanowiłem ja wysunac.Jak mnie osmarkało to cały byłem uje.....ny:D tak mnie fura potraktowała.Ale stuków zadnych na maglu nie mam.Mogłbys jakas fotke wrzucic jak wyglada ten pekniety oring na maglu? .mozliwe ze u mnie tez cos takiego sie stało i bym zadziałał chociaz zastanawiam sie na regeneracja ale skoro nic nie nawala to moze tylko uszczelnienie:D ale zauwazyłem rowniez ze jakby wspomaganie głosniej zaczeło pracowac.... hmmm i tak albo pompa albo magiel albo to i to.No i najwazniesze:/mam czerwony olej:/ a powinien byc zielony tak?

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

a taki zestaw uszczelnien na allegro widziałem ale niepamietam za ile sprawdze i dam linka

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=+audi++a4++b5++&category=18958 na dole samym sa ale trzeba wiedziec jaki rodzaj magla itd:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie rowniez wymienialem drazek z koncowka i z tej oslonki wylecialo z 300ml plynu zielonego. Dodam iz dolewalem co 3 miesiace po 50 ml od ok roku jezdze duzo km i co z tym zrobic? wymienic drazek z koncowka z drugiej strony i zobaczyc jak tam wyglada czy zbedna robota? Co to moze byc magiel do roboty czy tylko jakias uszczelka? Stuki male mam ale nie wiem czy bylyby gdybym wymienil koncowke z drazkiem z drugiej strony bo min 150tys km zrobilem od zakupu fury a ile ktos wczesniej to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...