Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozwaliło Syrenę Alarmu Po Uruchomieniu Auta


Bazza

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki,jakiś czas temu po uruchomieniu silnika po ok 1-2 sek usłyszałem straszny huk z tyłu auta,coś jakby wybuchła petarda (mało się nie posrał.... ze strachu) Wyskoczyłem z auta ale z zewnątrz nic nie było widać,jedynie żarówka w prawej tylnej lampie przestała świecić. Pomyślałem,że może rozwaliło żarówkę,zabrałem się do jej wymiany,ale okazało się,że jest cała tylko przepalona. Później zauważyłem,że przy uzbrojeniu alarmu jak i przy uruchomieniu go nie słychać dźwięku z syreny tak więc dzisiaj się zabrałem do tematu. To co zobaczyłem dosłownie mnie przeraziło!! Jakim cudem tak rozje....... tą syrenkę ? Czy ktoś miał podobny przypadek? Zastanawiam się co mogło być tego przyczyną.

A przy okazji... kupię taką jak ktoś ma, nr. 8L0951605

img0399du.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat,otóż posklejałem tą syrenkę do kupy i podłączyłem żeby sprawdzić czy będzie działać. O dziwo po podłączeniu zadziałała ale dźwięk był strasznie cichy a syrenka nie była schowana w swoim miejscu tylko leżała luźno w bagażniku. Kupiłem na szrocie inną i po podłączeniu jej wszystko wróciło do normy,tyle że tylko na chwilę. Po kilku próbach ta wymieniona ze szrotu też zamilkła :( Dzisiaj wymieniłem ją na kolejną i teraz w ogóle nie działa,alarm działa bo kierunki mrugają,a syrena nie wyje. Podłączyłem vaga i wywala brak komunikacji z syreną,czy ktoś może mnie nakierować gdzie mam szukać przyczyny?? Bezpieczniki wszystkie sprawdziłem,są ok.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...