Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd czujnika g65


kosik1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na początku powiem że autko brata A4 B6 140KM jak w temacie błąd czujnika G65, wywaliło błąd

819 - High Pressure Sensor (G65)

30-00 Open or Short to B+

I pytanie gdzie on jest ponieważ jedni piszą że pod lampą prawą ale nie za bardzo go tam widzę. Czy sama wymiana pomoże??

Na koniec napiszę, że szukajka była uruchomiona ale pod hasło G65 brak wyświetleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest czujnik ciśnienia w układzie klimatyzacji i jest pod lewą lampą (strona kierowcy)

U mnie też był ten błąd, właczyłem klimę na LO aby sprawdzić czy działa i wszystko było ok, po pewnym czasie błąd i oczywiście ECON nie da się wyłączyć.

Samochód przestał noc i już ECON da się wyłaczyć i klima działa, myślę że może jest mało czynnika chłodzącego

Sprawdź jeszcze bezpiecznik nr 1

temat nie w tej kategorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg schematu bezpiecznik nr 6, ale zanim wymienisz czujnik przejrzyj bezpieczniki, już tu były przypadki że ludzie czujniki wymieniali a wystarczyło bezpiecznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać jakie jest ciśnienie przy właczonen klimie LO

vag 001

U mnie klima działa jakiś czas, ciśnienie od 4bar dochodzi do 10bar , temperatura spadnie 1,5 st.C, potem ECON i klima się zatrzymuje a ciśnienie 33bar.

Po czasie ciśnienie spadnie na 4bar i można znowu właczyć klimę.Czy mało czynnika czy może czujnik, ale skoro pokazuje wartości od 4 do 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...