Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów. 1.9 AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Proszę o analizę logów, ponieważ wydaje mi się jakby czasami autku brakowało mocy. Może wszystko jest ok i tak po prostu ma jeździć, ale proszę o sprawdzenie. Dodaje logi Basic Settings i dynamiczne. Jeśli ma to znaczenie to robiłem pomiar K-Powerem (droga idealnie równa, niestety trochę pod górkę) i wyszło 117 PS, 240 NM, więc załączam też wykres. Z góry dzięki :hi:

BS:

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76734.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76735.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76736.html

dynamiczne:

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76737.html

Grupy: 000,000 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76738.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76739.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76740.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76741.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76742.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76743.html

Gdzieś chyba zrobiłem błąd i nie wiem czy mi się nie nadpisały log 000 z BSa i 000 z dynamicznego.

Wykres:

wykresa4.jpg

Opublikowano

przeplywomierz zdrowo tnie dawke-do wymiany.przy okazji sprawdz filtr powietrza.

Wymien filtr paliwa bo regulator kata wtrysku,powyzej 4tyś chodzi jak mu sie chce

Opublikowano
  • Autor

Dzięki bardzo:hi: Z tą przepływką to mnie załamałeś :facepalm:

Opublikowano

po wymianie powinno sporo odzyc.Jak bys wstawil komplet statycznych,wlacznie z logiem 001 na zaplonie,moznaby wiecej powiedziec.

Opublikowano
  • Autor

Jak mi powiesz jak się je robi to wrzucę dzisiaj :hi:Bo nie znalazłem, gdzie są statyczne, dlatego ich nie robiłem :facepalm:

Opublikowano

Przeplywke kup ori,lub dobra uzywke.Filtr knecht lub mann.

Statyczne sa najprostsze wszystko w dziale diagnostyka

Opublikowano
  • Autor

Za ile mniej więcej kupię dobrą używkę ? Może się ktoś wypowiedzieć? Ewentualnie mile widziane linki.

Co do sprawdzenia przepływki zanim kupię to coś mówiłeś o tej diodzie. Możesz mi powiedzieć po krótce jak to zrobić? Z góry dzięki :hi:

Opublikowano

Zacznij od wymiany filtra powietrza i przemycia przeplywomierza... po tym powtorz logi... wymienic czesc i wydac kase zawsze zdąrzysz

Opublikowano
  • Autor

Przepływka już kiedyś była czyszczona, ale spróbuję.

A czy robić potem wszystkie logi, czy tylko wybrane grupy?

Opublikowano

Po "zabiegu" wykonaj:

011,010 i 008

Opublikowano
  • Autor

A jest na forum gdzieś opisane jak czyścić przepływkę? Kolega vauxhall doradzał mi zrobić test z diodą. Mógłbyś opisać mniej więcej, po krótce jak to zrobić? :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.