Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebna opinia o oponach KENEX i GOODRIDE


rakud29

Rekomendowane odpowiedzi

witam mysle kupic opony mam na celu dwie firmy LETNIE OPONY GOODRIDE SP06 205/55/16 i KENEX N1000 205/55/16 205/55R16

co radzicie wybrac wiadomo sa to tansze opony ale nie zawsze te drogie sa dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a cos lepsze jest w tej cenie bo mialem propozycje kormorana za 270 ale czy to sie oplaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj chińczyków już lepiej trochę dołożyć i kupić coś markowego w stylu:

Kumho, sava, barum

poszukaj z 2011 roku wtedy są ciut tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem teraz markowa dunlopa z 2006r i dwie szlak trafil wiec chyba nie ma reguly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 270 zł masz na alegro barum brawuris 2 , toyo proxes cf-1 260zł , około 275 uniroyal rainexpert a te chinole co piszesz są po 190zł -200zł ja podjąłem decyzję niore nokiana h za 280zł sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 270 zł masz na alegro barum brawuris 2 , toyo proxes cf-1 260zł , około 275 uniroyal rainexpert a te chinole co piszesz są po 190zł -200zł ja podjąłem decyzję niore nokiana h za 280zł sztuka

i bardzo słuszna decyzja,Nokian H rewelacyjna oponka w rozsądnych pieniążkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wybrałem nokiana dzisiaj koledze przywiózł kurier kenex n1000 coś takiego założył to i jestem w szoku na suchym cicho dobrze się wyważyły ogólnie nieżle wygląda ta guma ciekawe jak na mokrym będzie przez chwilę zastanowiłem się czy dobrze zrobiłem przepłacając 100zł na 1 oponie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn wiesz ja już zamówiłem a akurat dzisiaj troszkę bawiłem się z autkiem znajomek podjeżdza się pochwalić nowym zakupem patrze made china zadowolony przejechałem się i faktycznie cicho na suchym prowadzi się dobrze nie wiadomo jak w deszcz no też dlatego napisałem że zacząłem zastanawiać czy dobrze zrobiłem że kupiłem droższe hehehhe teraz to już po ptokach jak to mówią drugi kumpel ma na passacie oponę DURO też tanie gumy i bardzo chwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stać Cie kolego na audi a chcesz kupić najtańsze chińskie opony. Daruj sobie przeciez opona to jedyny element auta który styka się z podłożem przeciez od tego zalezy bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Kupuje sie je na kilka lat wiec dołóz i kup bezpieczne dobre opony to nie jest majątek a będziesz miał pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stać Cie kolego na audi a chcesz kupić najtańsze chińskie opony. Daruj sobie przeciez opona to jedyny element auta który styka się z podłożem przeciez od tego zalezy bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Kupuje sie je na kilka lat wiec dołóz i kup bezpieczne dobre opony to nie jest majątek a będziesz miał pewność.

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledezy to ze kogos stac to nie znaczy ze ma kupowac drogie opony bo juz takie mam i sa do wywalenia a byly drogie wiec nie myslcie tak ze jak cos drogie to dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...