Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny huk przy gaśnięciu silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam taki problem:

posiadam audi a4 1.9 TDI 130 KM od ponad roku, w tym czasie auto zgasło mi przy ruszaniu trzy razy i za kazdym razem gdy gaśnie wydobywa się straszny huk, dosyć głośny. Ostatnio zdarzyło mi się to jakiś tydzień temu i ten "huk" był jeszcze bardziej spotęgowany. czy jest to związane z kołem dwumasowym?

Opublikowano
Witam, mam taki problem:

posiadam audi a4 1.9 TDI 130 KM od ponad roku, w tym czasie auto zgasło mi przy ruszaniu trzy razy i za kazdym razem gdy gaśnie wydobywa się straszny huk, dosyć głośny. Ostatnio zdarzyło mi się to jakiś tydzień temu i ten "huk" był jeszcze bardziej spotęgowany. czy jest to związane z kołem dwumasowym?

raczej na pewno to koło 2 masowe:wink:

Opublikowano

też obstawiam dwumasę. podjedź do jakiegoś mechanika niech posłucha

Opublikowano
  • Autor

sprzęgło wymieniłem rok temu, na dwumas jestem ustawiony w środę

opowiem po wymianie jak to wygląda:)

Opublikowano
  • Autor

wymieniłem dwumase... huku nie ma :)

wysprzęgla dużo lepiej, nie szarpie ale drugi bieg dalej wchodzi tak samo :((((

myślicie, że coś sie jeszcze poprawi czy to coś ze skrzynią?

Opublikowano

Hm u mnie też pojawił się huk ale żadne inne objawy nie występują. Jak to sprawdzić jeszcze można?

Opublikowano
  • Autor

u mnie też na początku był tylko huk :)

Opublikowano

Co działo się póżniej?

Opublikowano
  • Autor

zaczął szarpać przy ruszania i biegi od 1 do 3 zaczeły ciężej wchodzić, ale nawet po wymianie nadal mam problem z drugim biegiem

nie wielki ale jednak

Opublikowano
zaczął szarpać przy ruszania i biegi od 1 do 3 zaczeły ciężej wchodzić, ale nawet po wymianie nadal mam problem z drugim biegiem

nie wielki ale jednak

Spróbuj odpowietrzyć sprzęgło ale przy pomocy pneumatycznego urządzenia, maja coś takiego w ASO.

Opublikowano

Czyli jak na razie tylko jest huk to czas juz wymieniać dwumase czy jeszcze troche moge pojeżdzić? Nic sie nie stanie?

Opublikowano

nic nie powinno sie dziac, ale miej wymiane na uwadze bo zaden huk nie wróży nic dobrego

Opublikowano

Wiem wiem tylko chciałem w pierwszej kolejności pare innych rzeczy a przy moich nieduzych przebiegach chciałem troche jeszcze poczekac jesli nie jest to bardzo pilne. Razem z dwumasą mam wymienić sprzęgło? Co jeszcze potrzebne mi bedzie? Także Łożysko oporowe i docisk? Coś jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

jaki masz przebieg mlodyabc?

Opublikowano

175 a Ty przy ilu miałes?

Opublikowano

a to jest huk czy takie głośne i głuche stuknięcie? bo ja takie coś mam od początku jak mam auto czyli od ponad 100 tysiecy kilometrów i żadnych innych objawów do tej pory nie ma

Opublikowano

Raczej huk, ta jakby wystrzał.

Opublikowano
  • Autor

ja przy 205 tys wymieniałem sprzegło, 217 tys dwumas,

a o co chodzi z tym pneumatycznym odpowietrzeniem? i czy jeśli mam w miare nowe sprzegło to coś to pomoże?

Opublikowano
  • Autor

ostatnie pytanie...czy to że ciężko wbija się "dwójkę" na zimnym silniku może być związane z synchronizatorem ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.