Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ragaman ci obszywal kiere ?:slina: elegancko to sie komponuje myslalem juz u siebie nad takim czyms tylko hmmm no troche ludzi juz ma na czerwono jednak ten kolor najbardziej tam pasuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

20121212161248.jpg

Korbotronic out!

Opublikowano

ładna sztuka i dobry wybór koloru:P

Opublikowano

oooo kupiłes sobie domofon :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Swoją drogą. Sprawuje się? ;]

Opublikowano

dużo ich montuje ale są lepsze :whistling:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie widzę jaką się niszą zajmujesz. Musze się pochwalić!!1 Też mam domu EIB :P

Opublikowano
Zrobiłem fotkę uszkodzenia i miałem wygarnąć im jak by się okazało że przywala mi dużo punktów + mandat, ale skończyło się na upomnieniu więc sobie darowałem. Nie mogę szaleć za bardzo bo już mnie nie stać na kolejne pkt karne ;)

Myślicie że taka folia okienna by dała rade? Na próbę można zawsze nakleić :) Przyznam szczerze że też mnie męczy ten środek wraz z lustereczkiem odblaskowym a la Romet.

Dostałeś upomnienie to po zawodach. Masz fotki więc zacznij działać, kasa na chodniku nie leży :wink:

Przecież to w ogóle jest nielogiczne, założyli blokadę, rozjebali Ci felgę i skończyło się tylko na upomnieniu? Przecież to wandalizm jest :facepalm:

Ja bym im za uja nie odpuścił.

Opublikowano

EiB jakiej firmy ful opcje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Generalnie akcesoria mam Girowskie.

Co do szkody SM. Może faktycznie trzeba się odezwać ;]

Opublikowano
Generalnie akcesoria mam Girowskie.

Co do szkody SM. Może faktycznie trzeba się odezwać ;]

Pewnie, że trzeba. Walcz o swoje.

Opublikowano

Jeśli masz knx z GIRY to bogaty jesteś :decayed: Masz domofon ip z GIRY jak się sprawdza ? Homeserver tez ?

Opublikowano
  • Autor

Homeserver Revoxa, a domofon Giry, tak jak mówisz. No sprawdza się tak że pierwszego zaje... w ciągu jednej nocy od jego zamontowania ; ))))

Opublikowano

Panel przesadnie drogi :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

20121213121452.jpg

Zamknęliśmy casting do rezania tylnej elektryki. Graty w komplecie. Działamy ;]

Opublikowano

zajedziesz tego DJ-a :grin: :grin: :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po wszystkim mówi zawsze że byłem najlepszy ;]

---------- Post dopisany 17-12-2012 at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 15:59 ----------

Mały acz potrzebny mod. Grzane lustra. W porównaniu do gratów garażu, tutaj wystarczy 5 minut na założenie kompletu luster ;)

20121217212502.jpg

20121217214050.jpg

------ zdjęcia by night na nowych skarpetach ------

20121218223918.jpg

20121218223820.jpg

20121218215550.jpg

20121218223703.jpg

---------- Post dopisany 27-12-2012 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 23:29 ----------

Pare nowych pierdółek. Klipsy do tylnej kanapy, chromowane przełączniki szyb, uchwyty pod oświetlenie nóg i nakładka do kluczyka.

20121227131956.jpg

20121227111556.jpg

i... prezent od Mikołaja ;)

20121225185301.jpg

Opublikowano

świetnie wygląda, tzn coraz świetniej :tongue:

czarny sufit pasowałby idealnie :wink:

a przełączniki szyb są niesamowite :slina:

co to? z czego to? pasują?:decayed:

Opublikowano

Przełączniki są z A3 zdaje mi się :whistling:

Podłączyłeś je? Wszystko "gra"? Bo słyszałem, że blokada tylnych szyb nie działa... :whistling: Był w warsztacie temat o tym swapie...

Opublikowano
  • Autor

One są z A4 B8. Czy będą pasować? Generalnie nie jestem pewien w 100% :) Gdzieś mi się rzuciło w oczy na forum, nie doczytałem. Postanowiłem zaryzykować ;)

Dziś do wieczora powinny wpaść tylne heble 288 i może uda się zczytać wsad z zegarów tak by w przyszłym tygodniu wpadł kolor.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.