Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Instalacja LPG w silnikach 2.4 lub 2.6


tomcioskinny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do kupna Audi A4 2.4 lub 2.6l z lat 96-99. Moje pyatnie brzmi jak wyglada instalacja gazu w takim aucie czy jest to opłacalne ile kosztuje instalacja, jak potem z eksploatacją i czy dużo się traci na częściach i osiągach. Czekma na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 2.4 lub 2.6l

jak juz idziesz w pojemnosc to 2,8 :gwizdanie:

czy jest to opłacalne

to sobie musisz sam policzyc tu nikt nie jest wrozka i nie wie ile robisz Km :przebiegly:

ile kosztuje instalacja

wystarczyło poczytac troche w tym dziale i bys wiedzial :gwizdanie:

a regulamin ty wogole czytales bo z tematem sie tez nie popisales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2.4 z 2000 roku, zamontowałem gaz Landirenzo Omegas za 4500zł, super się jeździ jak sobie obliczyłem to przy obecnych cenach po około 21tkm powinno się zwrócić, decyzja należy do Ciebie ale tak jak kolega wyżej napisał lepiej może i pomyśl nad 2.8 to bardzo popularny silnik w porównaniu do 2.4 czy 2.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey

mi 2.6 pali przy 120 km/h okolo 12 litrow lpg a max co udalo mi sie wypalic na 100km to prawie 21 litrow ale to bylo maksimum tego co moze dac silnik 2.6, czyli na kazdym biegu do czerwonego pola obrotow i autostrada z predkoscia okolo 220km/h, srednio spala 14-15 litrow przy normalnej jezdzie.

co do problemow to ciagle pojawia mi sie bląd cisnienia w kolektorze ssacym i faluja mi obroty na benzynie i na lpg (instalacja brc seqwent 56)

4 mechanikow nie potrafilo tego naprawic wiec juz ponad 30 tys km tak zrobilem i jest ok,

pozdro

ps. jak bym kupywal jeszcze raz to bym szukal 2.8 bo jest poprostu lepszy, ale 2.6 tez daje rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim silniku 2,4 mam stag300 i wtryskiwacze matrix, chodzi bardzo ładnie, obroty na gazie minimalnie falują bardziej niż na benzynie, poza tym jest ok. zapłaciłem 3850 razem ze zbiornikiem w kole i wlewem w klapce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...