Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem z nadmuchem na szybę w klimatroniku


danielturbo

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z nadmuchami gdy wlacz nadmuch na szybe to raz mi wieje a gdy przelacze na kratki a poniej znowu na szybe to mi nieprzelancza tylko dalej wieje na kratki, niekiedy jest tak ze gdy wlacze na kratki to wieje na szybe i na kratki wszystko jest pomieszane pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego więc spotkał cię odwieczny problem silniczków nastawczych :tongue4: sprawdź na klimatroniku czy jest błąd , na 99.9% szwankuje silniczek do regulacji nawiewu klapy na szybe czasem wystarczy przeczyścić a czasem wymienić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij przycisk ręcznego nawiewu górnego. Wyświetli się 1c. ponownie naciśnij przycisk recurkulacji a wyskoczy ci błąd albo zero jeśli błędów nie ma. kody sprawdzisz na forum na samej górze są :wink4: ps silniczki są 4 a nie jeden poszukaj na forum który steruje klapa od górnego nawiewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki a mozna jasniej bo zabardzo niewiem ktory to jest przycisk recyrkulajca

obieg wewnetrzny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ide popatrzec

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 16:27 _________________________________________________wyskoczylo mi 11 a jak chcialem jeszcze raz sprawdzic to bylo tylko 1c gdzie te kody??

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 16:35 _________________________________________________dowiedzialem sie ze klapa centralna czasem blokowana jak to naprawic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do naprawy to może pomóc ale nie musi mi pomogło na 2 miesiące potem znowu czasem działał czasem nie ale warto spróbować go zreanimować bo po co wydawać kase :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...