Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wrc. Już widziałem :decayed: Kurde, za pół ceny bym brał :decayed:

Tymczasem, w Święta zrobiłem pierwszego spota z innym forumowiczem :grin::grin: Wprawdzie poinformowałem go dopiero po fakcie, ale przecież początki są trudne :wink:

drJ_a4_rozne_1res.JPG

Opublikowano

no ładnie ... jak bym wiedział to bym na myjke skoczył ;)

Szkoda że nie skadrowałeś mojego koła , ciekaw jestem jak w praktyce przy takiej samej feldze ,wypada różnica w zawiasie -2cm u mnie ,-3 u Ciebie.

No nic pewnie będzie jeszcze okazja.

pozdro

.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wiesz, foto poszło tak na szybko bo auta nie umyte, a do tego porządnego aparatu nie było pod ręką :wink:

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2012 at 22:12 ----------

No to lecą kolejne foty... Tym razem już na dziewiętnastkach :decayed: Nic nowego na forum, ale jednak cieszy oko: 19x8,5 et32 czyli fabryczne koła z S5.

drj_a4_kwiecien2k12_04.jpg

drj_a4_kwiecien2k12_03.jpg

drj_a4_kwiecien2k12_05.jpg

Cieszy oko, ale nie ucho... :wink:niestety fabryczne opony (255/35) okazały się przy tej feldze niekoniecznie doskonałe... przy poprzecznych nierównościach z tyłu trą o rant błotników:thumbdown: Trzeba będzie się postarać o węższe oponki. WRC, jak u Ciebie przy oponie 245? Zero tarcia? Ja chciałbym mieć pewność, że nawet gdy jadąc na wakacje i załaduję 5 osób + beczka piwa w bagażniku nie będę mieć takich problemów jak teraz. Zastanawiam się więc czy by nie założyć 235/35.

Opublikowano

:thumbup1: fajne koło.

cholernier podoba mi się dupka w B8 z tym dyfuzorem :slina:

Opublikowano

jest pięknie, słuszne felgi :good:

Opublikowano
  • Autor

Za wiele przez ten tydzień nie jeździłem, ale i tak nie mogłem znieść świadomości tego obcierania. Zmieniłem na 235/35 (na razie tył). Ktoś szuka ładnych opon 255/35/19? :decayed:

Opublikowano

daytona grey :slina:

Opublikowano

super wyglada , tylko ten czarny dyfuzor wyglada cos nie teges.

Daytona Gray jest masakra , chetnie bym sie widzial za pare lat w takie kombinacji ........

viewimagecaj30rof.jpg

viewimageca8xul3s.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.