Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pytanie o sprężyny h&r


tomaszzz

Rekomendowane odpowiedzi

te twoje spręzynki wg. katalogu mają obniżyć 30 mm przód i tył co do amorów nie wiem. Mam własnie sam problem bo mam też h&r czerwone ale wersje Low 60/40mm i nie wiem jakie amory do tego założyc, czy podejdą standardy czy musze szukać jakiś sportowych?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 30 mm ujdzie standard choć i tak moim zdaniem wykończy go to 2 razy szybciej niz zwykła sprężyna do low 60/40 mm standard padnie szybciutko tylko sportowe - swoją drogą h&r są twarde jak taczki wiec dziwne że szybciej nie zauważyliście :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze jedno - jak jeżdzę po nierównościachto w aucie słychać głuchy dzwięk, przy najechaniu szybciej na krótka ale głęboką nierówność jest aż takie nieprzyjemne uderzenie - czy to wynik obniżonej zawiechy czy kwestia zajechanych amorów? W sumie to moje pierwsze tak niskie zawieszenie - wczesniej jezdzilem alfa romeo 156 na fabrycznym obniżonym zawieszeniu ale takiego efektu nie było, wszystko chodziło cichutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo laczniki stabilizatorow... maly shit a robi tyle szumu:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 30 mm ujdzie standard choć i tak moim zdaniem wykończy go to 2 razy szybciej niz zwykła sprężyna

U mnie springi H&R i zwykłe amory Monroe i po roku czasu na polskich drogach ..wszystko jest ok . Amory ok 60 % .. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare dni temu zmnieniłem amorki - założyłem nówki bilsteiny i przestało tak dobijac uffff - okazało się że amory ledwo zipiały - niestety w aucie dalej słychac dość meczący głuchy dzwięk podczas jazdy po nierównościach - zobacze te łączniki stabilizatorów - dzieki za rady

aha - okazało się też ze mam h&rki 30/30 a nie 60/40 - to ze tak leżało to była wina zajechanych amorów :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...