Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Problem ze stacyjką (chip)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. mam tego typu problem: kupilem sobie centrala elektrycznego do a4 taki pilot scyzoryk, nastepnie dorobilem kluczyk i w momencie kiedy odpalam auto tym nowym kluczykiem auto odpala i po chwili gasnie, mysle ze jest to zwiazane z jakims chipem... jest jakas mozliwosc ominiecia tego lub rozwiazac to inaczej??? prosze o pomoc z gory dzieki

:hi:

prosze nazywac temat zgodnie z regulaminem tym razem poprawilem

Opublikowano

a przelozyles immo ze starego klucza do nowego??bo wyglada ze nie wiec sie nie dziw ze nie odpala :wink4:

Opublikowano

Możesz przełożyć transponder ze starego kluczyka (szklana taka bańka http://www.allegro.pl/item349994462_transponder_vw_skoda_audi_seat_transpondery.html) do nowego albo jeśli jest transponder w nowym kluczyku(nie musi być szklany np. taki: http://www.allegro.pl/item345697957_czip_immo_do_kluczyka_pilot_scyzoryk_transponder.html) to najlepiej skopiować u jakiegoś klucznika kod immo i powinno zadziałać. Ewentualnie odłączenie całkowite immobilizera.

Opublikowano
  • Autor

kurna stary kluczyk mam taki wogole nie rozbieralny oblany plastikiem. a w stacyjce jakis kabel idzie odlaczyc odpowiedzialny za to?

Opublikowano

kurna stary kluczyk mam taki wogole nie rozbieralny oblany plastikiem. a w stacyjce jakis kabel idzie odlaczyc odpowiedzialny za to?

musisz go rozebrac i wycagnąc immo :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tylko ze kurna w tym nowym kluczyku nie ma miejsca na immo :/ co dalej radzicie?

Opublikowano

tylko ze kurna w tym nowym kluczyku nie ma miejsca na immo :/ co dalej radzicie?

niemozliwe... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

gdzie te immo dokladnie powinno sie znajdowac? dotykac grota?

Opublikowano

gdzie te immo dokladnie powinno sie znajdowac? dotykac grota?

nie dotyka grota nie musi.Napewno jest miejsce w nowym kluczu na immo :wink4:

Opublikowano

Powinieneś mieć rowek na tą kapsułkę od immo w obudowie kluczyka.

Opublikowano

tylko nie rob nic na sile,wez najlepiej jakis srodek,jak zmywacz do paznokci,czy rozpuszczalnik,bo jak zlamiesz stare immo,to czekac cie bedzie kolejny wydatek,polej na to i poczekaj chwile,wez cos ,jak wykalaczke,albo maly srubokret i delikatnie,z wyczuciem podwazaj,jesli nie idzie,poczekaj ewentualnie polej jeszcze raz,potem wluz do nowego kluczyka i po sprawie,uzyj superglue czy cos takiego,zeby nie wypadla pastylka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jutro tak zrobie jak napisaliscie. oczywiscie zaraz zdam relacje z akcji :) pzdr :hi:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 21:41 _________________________________________________no i kurna rozebralem scyzoryk i nie ma miejsca w nim na immo... co dalej proponujecie?

Opublikowano

no i kurna rozebralem scyzoryk i nie ma miejsca w nim na immo... co dalej proponujecie?

czy ty nie rozumiesz ,ze to nie mozliwe...bo kazdy klucz scyzoryk ma immo :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no to moj widocznie nie ma bo rozkrecalem go 3 razy i sprawdzalem nawet z ksiazka obslugi czy takowe miejsce sie znajduje i niestety ten scyzor takiej opcji nie posiada :/

Opublikowano

no to moj widocznie nie ma bo rozkrecalem go 3 razy i sprawdzalem nawet z ksiazka obslugi czy takowe miejsce sie znajduje i niestety ten scyzor takiej opcji nie posiada :/

zapodaj fote bo nie wierze :gwizdanie:

Opublikowano

odklej immo ze scyzoryka i wklej swoje...

Opublikowano
  • Autor

a jest jakas mozliwosc zaprogramowania tego ze scyzoryka?

Opublikowano

a jest jakas mozliwosc zaprogramowania tego ze scyzoryka?

Nie ma bo nie widzę w twoim scyzoryku transpondera o którym pisałem wcześniej. Kup transponder i zaprogramuj tez pisałem gdzie lub wyjmij z poprzedniego klucza i wklej gdzieś napewno się gdzieś znajdzie miejsce na taką małą ampułeczkę :).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.