Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Wymiana paska rozrządu - który warsztat polecacie?


Suli

Rekomendowane odpowiedzi

Jako nowo upieczony posiadacz A4 (a właściwie S4 :quattro:) stanąłem przed koniecznością wymiany paska rozrządu.

Silnik to V6 30v 2.7 turbo, rocznik 1999. Podobnież :mysli: przejechał ok. 204 tys.

Części - firmowe zamienniki - udało mi załatwić po znajomości ze sporym upustem :naughty:

Natomiast mam problem ze znalezieniem odpowiedniego serwisu, który mógłby się tym odpowiedzialnie i NA PRAWDĘ kompetentnie zająć.

Znajomy znajomego :fool: powiedział, że podobnież ten silnik jest na tyle specyficzny i wymaga tak specjalistycznych urządzeń, że nawet nie wszystkie ASO w Warszawie mogłyby się tego podjąć... :shocked: Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale tak czy tak staję przed problemem.

W ASO taka wymiana (sama robocizna) to ok. 1200 zł. :no4:

Czy znacie w Warszawie, lub też jej okolicy jakiś warsztat z rozsądnymi cenami, który byście mogli z czystym sumieniem polecić i który faktycznie miał odczynienia z takim silnikiem (i niczego nie zepsuł :>)

Ostatecznie może wchodzić w grę lokalizacja w bliskich okolicach Radomia lub Starachowic.

Z góry dzięki za pomoc :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sobie z takim wynalazkiem poradzą :) ale opinie mają raczej dobrą (ja niebawem dodam swoją): MR Motors na Mineralnej 26 o ile sie nie myle (to inaczej tuningownia Rogala)

Na PW moge podać nr tel do mechanika, ale lepiej tam pojechać i pogadać, ostatnio maja problem z odebraniem telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo mogę polecić S.C. Filipkowski w Piastowie napewno będzie stosunkowo niedrogo i profesjonalnie, dane do zakładu znajdziesz w innym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze pytales Norbiego na spocie, ale pozwole sobie odgrzac kotleta.

Z pewnoscia Diagtronik w Jankach, Sportmile w Piasecznie - to punkty gdzie 2.7BiT nie sprawi im problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...