Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1


mA4ciek

Rekomendowane odpowiedzi

znajomy co kupił ode mnie ta czarna a4 zamowił sobie takie, zakładaliśmy i powiem ci, że nie wyglada to źle, tylko przy koncu, w tylnych trójkątach nie schodzą się tak dobrze i trzebaby facetowi zaznaczyc, ze ta mała na trójkąt chce się dłuższą... i wygląda elegancko.

Co prawda nie jak ori, ale jest fajnie[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 22:20_________________________________________________a relingi tez beda koxx :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor musiałbym oblukać gdzieś na wlepce.

Jutro modyfikacja wydechu na wersje silent :naughty:

Coraz poważnie myśle o relingach w chrom, wokół szyb tez mi sie podoba ale ponoć ten z allegro to syfff

jakbys mial chwilke czasu i zerknął we wneke kolo to bylo by spoczko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy chcesz malowac swojego? :decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 22:23_________________________________________________teraz widzę że tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy chcesz malowac swojego? :decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 22:23_________________________________________________teraz widzę że tak :decayed:

nie nie tylko jakoś ladnie wyglada i nie wiem czy to inny kolorek, malowany bedzie ale kolor zostaje, tylko poprawki bedą i polerka, ale zima musi nas opuscic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to taki kolor jak mój :gwizdanie:, ale wyglada inaczej... mam tylko nadzieje ze bedzie tak wygladal po polerce :good:

dzieki wielkie :hi:

a sprezynki masz na ori amorach 1BA, czy na 1BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to chyab wina fotek, zobaczymy co bedzie po polerce, malujesz dokladki zderzakow w kolor czy bedziesz kombinowal body od Es :mysli:

jak sie spisuja sprezynki na Ori amorach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylni zderzak będzie S4 USA, czyli dokładka w kolor. Przednia też tymczasowo będzie pomalowana a jak znajdę jakiś tani front bumper z S4 to napewno kupię.

Powinieneś zapytać jak sprawują się ori amory z tymi sprężynami :D ale wszystko gra i buczy tfu tfu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...