Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie, czy ktoś mógłby wykonać VT mojej A4? Chodzi mi o dokładki w kolorze i relingi w chromie. Ewentualnie 18" wzór RS4 :hi:

Chce zobaczyć jak to będzie wyglądało i nie wiem czy dobrze czy kupa.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

no no no wieksza felga ---- konkretnie! :cool1:

Opublikowano

maciek... ile cm w dol masz auto puszczone??

Opublikowano

Zmiany:

Przyciemnione wszystkie szyby

obniżenie -35mm przód i tył

radio Gamma ustąpiło miejsca JVC G-632

wymiana bocznych kierunków na białe

zdjęcie oznaczeń z tylnej klapy

centralny zamek z pilota + 2 scyzoryki

UPDATE:

Felgi 19" z S8 na oponach KUHMO 235/30/R19

nowe opony Continental ContiSport 225/35/R19

reflektory depo pod xenon

grill S4

Xenon 6000K

Skórzana tapicerka z S6 - C5

oryginalny wydech BOSAL z 1.8T

[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 16:54_________________________________________________i wszystko jasne :wink4:
Opublikowano

maciek widzę że żeś jest różowy :naughty:

Opublikowano

Ładna sztuka z tej :audi: -czki . :naughty: Mam nadzieję, że będę miał okazję oglądnąć ją na letnich kółkach. :wink4: Pozdrawiam! :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

kurcze nie zaglądałem tu dawno :gwizdanie:

Topor opuściłem go tylko na sprężynach, pewnie niedługo będzie trzeba zmienić amorki. Gleba jak dla mnie w sam raz, wyjeżdżanie na krawężniki w zimie jest możliwe a w lecie dyskwalifikują to koła :kox:

Poczyniłem parę zmian, wywaliłem tłumik ultera i założyłem cały nowy układ od 1.8T, odmalowalem te elementy które nie były idealne i zrobiłem ubity zderzak, kupiłem graty do podłączenia grzanych d*p, zmieniłem poduszki pod silnikiem, chłodnicę, czujnik halla i teraz będę zmieniał przeguby więc będzie gotowe na wiosnę.

Konradzed w sobotę zakładam 19" więc rozglądaj się po mieście :cool1:

Dopisany: 03 Marzec 2009, 14:46[/size]_________________________________________________NOWE ZDJĘCIA NA PIERWSZEJ STRONIE

Opublikowano

Zajeb...ste te nowe zdjęcia :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

na jednym z nich jest auto z tym do wczoraj niezawodnym silnikiem :gwizdanie: :polew:

BTW oficjalnie dziękuje za porobienie fotek :przebiegly:

Opublikowano

na jednym z nich jest auto z tym do wczoraj niezawodnym silnikiem :gwizdanie: :polew:

Kurde nie nabijaj sie :cool1::polew:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: pal licho 1500zł - i tak najgorszy jest czas...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

zapraszam do gangu :naughty:avatar_1471.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

SPRZEDAŁEM 19 I ZMIENIŁEM GRILL NA POLIFTOWY - JAKIE FELE KUPIĆ? Mam okazje kupić ori od RS4 ale 18' doradźcie!!!!!!!!

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Znaczy, że fele kupiłeś. Pokaż foto za co zabrali Ci dowód :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Za xenon, brak gaśnicy, nie działającą postojówke lewą i koła wystające poza obrys samochodu. Może wieczorem dodam zdjęcie :hi:

Opublikowano

A za scieme..? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pan nie zauważył :D

Opublikowano

Maciek zapodaj wreszcie te foty, zwłaszcza jak wystają :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wieczorem przyfoce :D Z tyłu bandyyyyyta ;-) coming soon

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witaj, mA4ciek, chce sobie założyć 18 i narazie kupic same springi bez sportowych amorów, jak ci sie jezdzi bez amortyzatorów sportowych? długo juz tak smigasz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.