Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1


mA4ciek

Rekomendowane odpowiedzi

loco87 daj sobie spokoj z tymi zbednymi komentarzami i idz sobie pojezdzic swoja wspaniala seria. Macku jak masz kase i ochote to inwestuj w autko bo pomiedzy tymi seryjnymi b5 wyglada twoje +4 lata w przod:) Pozdro i dozobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

wg mnie bardzo fajne auto!

Maciek: nie przejmuj sie zbednymi komentarzami, furka git majonez! [br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 08:43_________________________________________________loco: :gwizdanie: pohamuj emocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panowie Panowie jak miałem 1.9 Tdi 90 koni uważałem że mam najszybszy samochód jaki może być!!! :hi: . jak wracałem 110 Kucami z niemiec całą autostarę lewym pasem przejechałem. naprawdę 125 to wcale nie jest mało.

Ma4ciek jakbym miał taką furę to te 25 koników by mnie nie ruszało.

pozdro all A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być ciężko choć TY masz fajną furkę. ja moją wystawiam 16 i nawet jednego telefonu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszły mnie poważne myśli o zmianie na A8/S8 4.2Q (97-98), lub A4 2.8 w dobrym wypasie. Co o tym myślicie. Ile teraz mógłbym wziąc za swoje A4 bo nie wiem na ile wycenić :mysli:

widzę Maciuś ze szykują się zmiany - mam coś dla Ciebie :> http://moto.allegro.pl/item491571092_sprzedam_audi_a8_4_2_quattro.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 z 96 według kwatalogów urzędu skarbowego :gwizdanie: stoi 15500-16500 ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wystawiałeś już gdzieś autko??? 15-16 tyś to cena nieosiągalna teraz. skarbówka to są ..... więc nawet nie ma co komentować tej ceny. ale powiem wam coi już mówiłam ze 15 tyś za taką furę jak a4 to jest śmieszna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajmę się tym chyba dopiero na wiosnę. Muszę dokończyć kilka rzeczy. :gwizdanie:

Wczoraj dopadła mnie drogówka w powiecie obok (Lesko), na pierwszy ogień poszedł xenon, reflektory DEPO nie posiadają normy europejskiej (E), później szyby, dużo gadania. Pan był na tyle upierdliwy, że powiedział, że mam kombinowane kierunkowskazy z tyłu i powiedział że znajdzie kilka rzeczy, żeby za darmo nie zabierać dowodu hehehe. Co 5 minut pytał: "Panie Maćku, to co z tym robimy", moim zdaniem 100 załatwiłaby sprawę. Ale zacząłem z nim normalnie rozmawiać, bez pyskowania i dowodzik został w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku wczoraj sprawdziłem moje DEPO o tym co mówiłes na spocie że nie mają normy E. Moje mają ten symbol na górze lampy po otwarciu maski było widać :good: Ale bylem pewny że mają bo przed zakładaniem sprawdziłem a twoje DEPO nie wiem czemu nie mają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...